Neler Yeni

DELL G16 İ7 13650HX RTX4060 140W 2K EKRAN 40,999TL

HSGR

80+
evet daha makul ama taksit seçenekleri makul değil :/ (hepsi burada'dan peşin fiyatına 9 taksit'le aldım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaz vakti soba tavsiyesi mı :) Kışa hazırlık mı bu 😁
soğutma sistemi ailenware'ye ait (sıvı metal :) )

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Ahmet Hakan
evet daha makul ama taksit seçenekleri makul değil :/ (hepsi burada'dan peşin fiyatına 9 taksit'le aldım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutma sistemi ailenware'ye ait (sıvı metal :) )
G serisi kronik olduğundan dolayı ön yargılıyım açıkçası. Dediğiniz gibi ise değerlendirilebilir.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Windowsu kendiniz kurabiliyorsunuz biliyorsunuz değil mi, 5 IQ yorumlar ilgimi çekti.
Hocam yorumu nerenizle okudunuz? Adam kuramıyorum dememiş, stok hali windows olmadığı için herhangi bir yazılım hatasında destek vermediklerinden bahsetmiş.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
herhangi bir yazılım hatasında destek vermediklerinden bahsetmiş.
Hiç bir firma destek vermiyor. Windows sürücülerinizi bozduğunda siz asusa lenovoya gittiğinizde 3. parti yazılımla ilgili bir şey yapamayız diyorlar zaten.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Hiç bir firma destek vermiyor. Windows sürücülerinizi bozduğunda siz asusa lenovoya gittiğinizde 3. parti yazılımla ilgili bir şey yapamayız diyorlar zaten.
Benim asus, hp ve lenovodan desteğin babasını almışlığım var. Ki biri freedose gelen cihaz. Uzaktan bağlanıp fixleyen bile var.

• Beğen
Reaksiyonlar: HSGR

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Benim asus, hp ve lenovodan desteğin babasını almışlığım var. Ki biri freedose gelen cihaz. Uzaktan bağlanıp fixleyen bile var.
Demek istediğimi anlayamamışsınız. Babasını almışsınız.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
ozan başaran
Selam arkadaşlar Dell G16 7630 uzun zamandır takip ettiğim bi cihazdı. Gerek ekran kartının 140W olması gerek 2K çözünürlükte ekran olması bu fiyata çok cazip ve rakipsiz olduğunu düşünüyorum.

Daha önce iş için Dell İnspiron kullanıyorken şarj olmadığı sebebiyle kadıköydeki dell ana merkezinin yetkili servis kısmına cihazımı onarım için bıraktığımda kendileri hem anakart değişimi yapmış olup hemde belirtmemiş olmama rağmen ekrandaki ışık sızmalarını fark edip ekran değişiminide yapmışlardı. Üstelik tüm bunları cihazın garantisinin bitmesine 2 ay kala tamamen garanti kapsamında yapıldı.

Sonuç olarak fiyat/performans açısından hemde satış sonrası yetkili servis desteğiyle 10/10 cihaz almak isteyenlere duyurulur.

ÜRÜN LİNKİ: https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g16-7630-g167630005u-intel-core-i7-13650hx-16gb-ddr5-512gb-ssd-rtx4060-8gb-140w-16-inc-qhd-ubuntu-gaming-laptop-p-HBCV00004PTIT7?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ
çok iyi fiyat bu arada

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Demek istediğimi anlayamamışsınız. Babasını almışsınız.
Adamın dediği şeyle senin dediğinin alakası yok ben ona cevap veriyorum sen başka bir şeyden bahsediyorsun. 1 yıldır ağladığın rogu kullanmaya devam ediyorsun, lafının arkasında olsan yeni geleni satar marka değişirdin. Engellisin artık hadi çüz.

iQuartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf akgün
Windowsu kendiniz kurabiliyorsunuz biliyorsunuz değil mi, 5 IQ yorumlar ilgimi çekti.
anladıgım kadarıyla loser in tekisin benım anlattıgım sey ile senin bahsettiğin seyin alakası bile yok bos yorum yapmak için gelmişsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Öztürk
Sizce alınır mı bu laptop
Benim için ağırlık problem değil. Ailenware comad center çalışmadığı için yerine mydell uygulaması kullanıyor bunda. Kronik ne gibi problemleri var ve sizde acer nitro 16 mı daha iyi bu mu

eren28tr

80+ Platinum
Sizce alınır mı bu laptop
Benim için ağırlık problem değil. Ailenware comad center çalışmadığı için yerine mydell uygulaması kullanıyor bunda. Kronik ne gibi problemleri var ve sizde acer nitro 16 mı daha iyi bu mu

Nitro 16 daha iyi hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,853
Üyeler
156,530
Son üye
gezginkenshin
Top Bottom