Neler Yeni

42K Dell Ho. Mu Go mu

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Mehmet Eyüp Atan
sıfır kapalı kutumu yolladırlar hocam çünkü bazı şikayetlerde tamir görmüş yenilenmiş ürün gönderiyorlar diye duymuştum
Sıfır kapalı kutu ben açtım kutuyu

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Toprak
hocam isterseniz ağzımı açtırmayın açarsam sonsuza kadar gider bilerek yapılsa idi testlerde gene limit yerdi victus gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci testlerinde de 45 watt çekerdi öyle olsaydı ama daha fazla çekiyor ben size bunu kaç kere anlatacağım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

5. anlatışım artık bunu anlatmaktan bıktım vuracam şimdi bilgisayarı yere yeter yani satacak olmasam teardown yapacam bilgisayara ama satıp başka bir bilgisayar alacağım ya da masaüstü alıp yanında macbook alacağım.
Neden bu 45 w? Victusda aynı adaptör ile 60 w çekiyor? 45 w çekmesi sorun teşkil etmiyor ekran kartıda yükte olduğundan dolayı . Ama bu bilerek yapıldığı gerçeğini değiştirmez. Bu durumda victusdan da kötü olmuyor . Daha ne yapmam lazım anlatmak için bilmiyorum

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Neden bu 45 w? Victusda aynı adaptör ile 60 w çekiyor? 45 w çekmesi sorun teşkil etmiyor ekran kartıda yükte olduğundan dolayı . Ama bu bilerek yapıldığı gerçeğini değiştirmez. Bu durumda victusdan da kötü olmuyor . Daha ne yapmam lazım anlatmak için bilmiyorum
hayır adaptör yetersizliğinden kaynaklı bu öyle olsaydı R23 testinde neden limitlemesin kendini ? ve fark etmiyorsunuz hayla victus savunmaya çalışıyorsunuz açık arıyorsunuz.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Toprak
hayır adaptör yetersizliğinden kaynaklı bu öyle olsaydı R23 testinde neden limitlemesin kendini ? ve fark etmiyorsunuz hayla victus savunmaya çalışıyorsunuz açık arıyorsunuz.
Siz şu insanları suçlama huyunuzu bir bırakın. Demekki öyle bir limitlendirmesi var yoksa adaptör ile rahat bir biçimde 60 w gorebilirdi. Ki limitleme olmasa sonuna kadar çekmeye çalışır ve büyük ihtimalle bilgisayar kapanirdi. Bu MSI in üst serilerinde , Asus üst serilerinde de var. Tek loq a özel bir durum değil.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Siz şu insanları suçlama huyunuzu bir bırakın. Demekki öyle bir limitlendirmesi var yoksa adaptör ile rahat bir biçimde 60 w gorebilirdi. Ki limitleme olmasa sonuna kadar çekmeye çalışır ve büyük ihtimalle bilgisayar kapanirdi. Bu MSI in üst serilerinde , Asus üst serilerinde de var. Tek loq a özel bir durum değil.
zaten ondan dolayı 45 watt bunu bana en son söylemesi gereken kişi sizsiniz Victus 16 incelememde laptopuma neler saydığınızı hatırlamanızı isterim.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,504