Neler Yeni

Dell G2724D mi asus VG27AQ3A mı

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
selamlar arkadaşlar tam asusu monitörü alacakken dell in konularına denk geldim ve forumlarda dell ile ilgili neredeyse kötü yorum görmedim herkes delli asustan daha fazla önermiş sizlerin düşüncesi nelerdir asusun bu modeli yerine dell almak mantıklı mı olur pivot olmasının bana bir artısı yok zaten monitör standım var her türlü ona takıcam yorumlarınızı bekliyorum

xberke

80+
selamlar arkadaşlar tam asusu monitörü alacakken dell in konularına denk geldim ve forumlarda dell ile ilgili neredeyse kötü yorum görmedim herkes delli asustan daha fazla önermiş sizlerin düşüncesi nelerdir asusun bu modeli yerine dell almak mantıklı mı olur pivot olmasının bana bir artısı yok zaten monitör standım var her türlü ona takıcam yorumlarınızı bekliyorum
dell pc camiasında premium markalardandır asus eskiye göre daha problemli olmaya başladı ama monitörlerin video karşılaştırmalarını izleyin bolca ve ingilizce redditlerde kronik sorunu varmı diye kontrol edin sizin başınıza bi problem gelme olasılıgını kıyaslayın panel arızası pixel renk soluklugu tarzı ben dellden yanayım biraz daha arttırılırsa bütçe alienware taraftarayıım herzaman

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bunu da alabilirsin
bunla aq3a nın farkı ne kral
dell pc camiasında premium markalardandır asus eskiye göre daha problemli olmaya başladı ama monitörlerin video karşılaştırmalarını izleyin bolca ve ingilizce redditlerde kronik sorunu varmı diye kontrol edin sizin başınıza bi problem gelme olasılıgını kıyaslayın panel arızası pixel renk soluklugu tarzı ben dellden yanayım biraz daha arttırılırsa bütçe alienware taraftarayıım herzaman
valla asus daki hdr a sahte vs diyorlar ondan benimde aklım dell e kaydı yt de klasmanındaki en iyisi falan diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
crazy
tavsiyem dell olur, kısa süre vg27aq1a denemiştim, 1-2 saat kullanımdan sonra fena gözümü ağrıtmıştı, renk modlarını pek beğenmedim, keskinlik ayarıda yok bu yüzden text clarity zayıf, renklerini hiç görmedim fakat çok önerildiği için dell alınabilir

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Kanka bende aynı senin durumdaydım dell aldım gectim hepsi buradada 9 taksit imkanı olduğu için ordan aldım

bunla aq3a nın farkı ne kral

valla asus daki hdr a sahte vs diyorlar ondan benimde aklım dell e kaydı yt de klasmanındaki en iyisi falan diyorlar
dell lerin panelindenmi bilmiyorum alienware lerde beyaz renkler sarımsı geliyormuş senin baktıgın monitörde varmı bilmiyorum renk doygunlugu ile alakalı denetim masasından ekran kartındaki gamma gibi ufak tefek şeylerle düzeldiğini söylüyorlardı ona bi bak istersen dell alıcaksan

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
12 k bütçe ve 2k hedefin var doğru mu anladım?

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
kral ya bende peşin fiyatına 6 taksit yapıştırcam gibi hepsi den

doğrudur başkan birde ips şuan zaten 2k 27 va kullanıyorum
Şanslısın ikisinin kafa kafaya incelemesi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral ya bende peşin fiyatına 6 taksit yapıştırcam gibi hepsi den

doğrudur başkan birde ips şuan zaten 2k 27 va kullanıyorum
gpu modelin ne? 4k çikamazsın dimi.

xberke

80+
Şanslısın ikisinin kafa kafaya incelemesi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:
VG27AQ olan benim kullandığım eski modeli bu,3 ile biten 2023 modeli biraz fark var.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,247
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dell.

Top Bottom