Neler Yeni

🔥İndirim Delux M800 wireless 299.99 TL + M700 199.99 TL

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
bir stok eklendi hemen aldım

Wnairz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Coşkun Deniz Karcı
Arkadaşlar ben aldım ama içimde bir pişmanlık var sizce iptal etmeli miyim? Ürünü daha sonra elden çıkarmak amaçlı aldım ama kullana da bilirim. Sizin fikriniz nedir?

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Arkadaşlar ben aldım ama içimde bir pişmanlık var sizce iptal etmeli miyim? Ürünü daha sonra elden çıkarmak amaçlı aldım ama kullana da bilirim. Sizin fikriniz nedir?
ben şans verilir diye düşünüyorum hemen aldım

KeyN_N

80+
Neden pişman olasınız? Yakın bütçede daha iyi kablosuz mu var sanki? Sensör olarak o kadar gömüldüğü kadar kötü falan değil. Çok düşük gecikmeye sahip monitörleriniz var ve aşırı rekabetçi oynuyorsanız anca öyle sıkıntı yaratır.

Wnairz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Coşkun Deniz Karcı
ben şans verilir diye düşünüyorum hemen aldım
Ben de stok gelir gelmez aldım ama aşırı düşünmediğim için içimde bir pişmanlık oldu.
Neden pişman olasınız? Yakın bütçede daha iyi kablosuz mu var sanki? Sensör olarak o kadar gömüldüğü kadar kötü falan değil. Çok düşük gecikmeye sahip monitörleriniz var ve aşırı rekabetçi oynuyorsanız anca öyle sıkıntı yaratır.
Hocam haklısınız ben zaten ürünü bekletmek için aldım elimde Viper Mini var yarın bir gün bozulursa kullanırım diye aldım hem hem de güzel fiyattan alan olursa 1-2 ay sonra satmak için aldım. Sizce bu yönlerden mantıklı mı?

KeyN_N

80+
Ben de stok gelir gelmez aldım ama aşırı düşünmediğim için içimde bir pişmanlık oldu.

Hocam haklısınız ben zaten ürünü bekletmek için aldım elimde Viper Mini var yarın bir gün bozulursa kullanırım diye aldım hem hem de güzel fiyattan alan olursa 1-2 ay sonra satmak için aldım. Sizce bu yönlerden mantıklı mı?
Pek al sata gidecek ürün değil. Kullanm amacı varsa mantıklı.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Arkadaşlar elime ulaştı 275tl ye aldım valla değdi bence baya güzel mouse yedek skatez de var içerisinde korakarak aldım ama güzel bence

• Beğen
Reaksiyonlar: rave

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

Bergee

80+ Silver
Ürün elime ulaştı ve oldukça tatmin etti beni şuanlık memnunum.

Top Bottom