Neler Yeni

Yardım DELUX M820DC bluetooth çalışmıyor

flamerood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Ergün
Mouseyi amazondan sipariş etmiştim linki

Elime bugün ulaştı ve açtığımda on off düğmesini kaydırdığımda bi işe yaramamıştı şarjı yoktur diye düşündüm kabloyla bağladım ışıkları yandı çalıştı fakat kabloyu çıkarttığımda hiçbir şekilde çalışmıyor sadece kabloyla bağlıyken çalışıyor aynı sorunu yaşayan vs var mı çözümünü bilen

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
İçinde dongle var dostum, kapağı çıkarıp dongle'ı bilgisayarına tak.

Mouse'un aşağı kısmında hafif bir çıkıntı var oradan üst kapağı çıkar, usb dongle'ı bilgisayarına tak.

flamerood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Ergün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
on off tuşunun çalışmama olasılığı nedir sizce kaydırdığımda hiçbir şey olmuyor çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğiniz gibi yapıyorum evet kablosuz moda geçiyor fakat kabloyu çıkarttığımda mouse kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
on off tuşunun çalışmama olasılığı nedir sizce kaydırdığımda hiçbir şey olmuyor çünkü

dediğiniz gibi yapıyorum evet kablosuz moda geçiyor fakat kabloyu çıkarttığımda mouse kapanıyor
Uygulamasını kurup şarj düzeyine bakar mısın mouse'un?

SAKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha-Gözübüyük
yüzde 99 ama o da bi garip gösteriyordu önceden bi 60 bi 30 bi 90 gösteriyodu zaman zaman
KARDEŞ ON-OFF U BOŞVER ON'DA AÇIK KALSIN KABLOLU MODLA BERABER 4 TANE MODU VAR SEN BLUETOOTH İSTİYORSAN TUSLARA BAS VE BT1 VEYA BT2 YE GEL VE BAGLANACAGIN DİĞER TARAFTANTAN EŞLEMESİNİ YAP

2.4 GHZ DONGLE İLE KULLANMAK İSTİYORSAN 2.4 YAZAN YERE GETİRMEN LAZIM MAVİ IŞIĞI KABLOLU MODA ALMADIKTAN SONRA KABLO SADECE ŞARJ GÖREVİ GÖRÜR BAŞKA İŞLEVİ YOK.

KABLOLU MODA ALMAK İSTERSEN BT2 DEN SONRA 1 KERE DAHA BAS MAVİ ISIK KAYBOLACAK O ZAMAN KABLOLUDADIR.

flamerood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Ergün
KARDEŞ ON-OFF U BOŞVER ON'DA AÇIK KALSIN KABLOLU MODLA BERABER 4 TANE MODU VAR SEN BLUETOOTH İSTİYORSAN TUSLARA BAS VE BT1 VEYA BT2 YE GEL VE BAGLANACAGIN DİĞER TARAFTANTAN EŞLEMESİNİ YAP

2.4 GHZ DONGLE İLE KULLANMAK İSTİYORSAN 2.4 YAZAN YERE GETİRMEN LAZIM MAVİ IŞIĞI KABLOLU MODA ALMADIKTAN SONRA KABLO SADECE ŞARJ GÖREVİ GÖRÜR BAŞKA İŞLEVİ YOK.

KABLOLU MODA ALMAK İSTERSEN BT2 DEN SONRA 1 KERE DAHA BAS MAVİ ISIK KAYBOLACAK O ZAMAN KABLOLUDADIR.
kardeş kabloyu çıkarttıktan sonra herhangi bir tuşa bastığımda mouseda bir şey olmuyor sorunum orda zaten ON OFF tuşum ON kısmında alttaki mod tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor sadece kablo takılıyken bu tuşlar çalışıyor benim problemim bu zaten

kullanım kitapçığını okumayı biliyorum modlarını falan anladım ama KABLOYU ÇIKARTTIKTAN SONRA MOUSE ÇALIŞMIYOR

SAKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha-Gözübüyük
kardeş kabloyu çıkarttıktan sonra herhangi bir tuşa bastığımda mouseda bir şey olmuyor sorunum orda zaten ON OFF tuşum ON kısmında alttaki mod tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor sadece kablo takılıyken bu tuşlar çalışıyor benim problemim bu zaten

kullanım kitapçığını okumayı biliyorum modlarını falan anladım ama KABLOYU ÇIKARTTIKTAN SONRA MOUSE ÇALIŞMIYOR
O ZAMAN ŞARJ ET BEKLE KABLOLUDA KULLAN ŞARJ OLANA KADAR ONDAN SONRA KABLOYU ÇIKARIP MODUNU 2.4 E AL USB DONGLE'I TAKMAYI UNUTMA

BEKLEME SÜREN 1 GÜN OLSUN

flamerood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Ergün
O ZAMAN ŞARJ ET BEKLE KABLOLUDA KULLAN ŞARJ OLANA KADAR ONDAN SONRA KABLOYU ÇIKARIP MODUNU 2.4 E AL USB DONGLE'I TAKMAYI UNUTMA

BEKLEME SÜREN 1 GÜN OLSUN
gün içinde en az 10 saat şarjda kaldı sanırım iade edeceğim teşekkürler

flamerood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Ergün
Mousenin içini açtım bataryası şişmiş büyük ihtimal bataryadan kaynaklı bi sıkıntısı var amazonla görüştüm ürünün parasını hesabıma yollayacaklarını söylediler sizce bu mousenin pili değiştirilir mi ?

Top Bottom