Neler Yeni

🔥İndirim Delux M820DC Wireless Mouse|Detachable Shell|3335 Sensör| Kailh GM 8.0 500 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,803
İsim
Murat Orhan
3335 gayet güzel bir sensör farenin kendisinde sıkıntı var. Mouseu alıp İçine sensör koymak ile bitmiyor firmalar yazılım, optimizasyon yapıyor fareye. Onlar olmayınca en iyi sensörü de koysanız bir işe yaramıyor.
Muhtemelen gelen 1 2 arkadaşa şaibeli gelmiş. Şahsen bahsedilen sorunların hiçbiri bende nüksetmedi. Mouse'un kroniğinden ziyade arkadaşlara yollanılan ürünler sıkıntı gibi.

Checkmate

80+ Silver
Muhtemelen gelen 1 2 arkadaşa şaibeli gelmiş. Şahsen bahsedilen sorunların hiçbiri bende nüksetmedi. Mouse'un kroniğinden ziyade arkadaşlara yollanılan ürünler sıkıntı gibi.
Hocam ben de deluxun diğer modellerinde de sensör problemleri, scroll problemleri, kopma yaşayan çok gördüm pek şaşırmadım bu olaya. Ne olursa olsun rus ruleti oynamaya gerek yok bunu alıp. Sensör vs ok güzel de marka kötü olduktan sonra pek almanın mantığı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,803
İsim
Murat Orhan
Hocam ben de deluxun diğer modellerinde de sensör problemleri, scroll problemleri, kopma yaşayan çok gördüm pek şaşırmadım bu olaya. Ne olursa olsun rus ruleti oynamaya gerek yok bunu alıp. Sensör vs ok güzel de marka kötü olduktan sonra pek almanın mantığı yok.
Marka kötü değil ki. Scroll olarak kaliteli encoderlar kullanıyoralr kopma sorunları da yaşayan görmedim wireless modellerinde.

A_TURAN_A

80+ Bronze
bana daha önce iade edilmiş ürün geldi etiketi daha önce açılmıştı , yine de bir sorun olmadı sapasağlam. Belki sorun yaşayan arkadaşlar farklı sebepleri mouse dan kaynaklı sanıyorlardır.

Snitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hakan Akman
Bu mouse ile Razer Deathadder V3 kablolu arasında muazzam farklar var mıdır? Ben hep ucuz mouselar aldığım için merak ettim. Büyük ihtimal ikisini de alacağım. Normalde kabloluyu PC başında kablosuzu uzanırken kullanmayı planlıyorum ama çok başarılı ise, elime de oturursa sadece kablosuzu kullanabilirim.
Benim gibi teknik bilgisi olmayan ama temel işlevlerdeki farkları merak eden olursa diye foruma kaydetmiş olayım. Ellerim çok büyük olmamasına rağmen Razer Deathadder V3 elime muhteşem oturdu. Tutuş şeklim ile alakalı olabilir. Sanırım benim tutuşum Palm Girp denilen tutuş. Ayrıca tüy gibi. Mousepad’de çok daha rahat akıyor. Delux hem elime oturmadı hem de Razer’e göre sürüklerken daha pürüzlü bir hissiyatı var. Ağırlık farkı da hissediliyor. 3 katı fiyatı olduğunun farkındayım ancak imkan varsa alınır, farka değer.

IMG_1753.jpeg

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Alıp kullanan var mı ya? İyi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Bora Yilmaz
Benim gibi teknik bilgisi olmayan ama temel işlevlerdeki farkları merak eden olursa diye foruma kaydetmiş olayım. Ellerim çok büyük olmamasına rağmen Razer Deathadder V3 elime muhteşem oturdu. Tutuş şeklim ile alakalı olabilir. Sanırım benim tutuşum Palm Girp denilen tutuş. Ayrıca tüy gibi. Mousepad’de çok daha rahat akıyor. Delux hem elime oturmadı hem de Razer’e göre sürüklerken daha pürüzlü bir hissiyatı var. Ağırlık farkı da hissediliyor. 3 katı fiyatı olduğunun farkındayım ancak imkan varsa alınır, farka değer.

Alıntıyı görüntüle
hocam 8 sensle falan oynuyosunuz heralde o mousepad ne

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Satın alan arkadaşlar, deneyimleriniz nasıl? Memnun musunuz?

Top Bottom