Neler Yeni

Depolama alanı konusunda yardım

karaca969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar ben PC topluyorum ama depolama alanında nasıl bir yol çizeceğim hakkında biraz kafam karışık direk 500gb orta derecede bir ssd mi almalıyım yoksa samsung 970 pro ve ya 980 pro 250gb bir ssd alıp yanınada 1tblık iyi bir hard disk almak mı daha mantıklı kendi önerilerinizide yazarsanız sevinirim

VitoScaletta

80+ Gold
ssd ye vereceğin fazladan parayla anakart ram işlemci veya ekran kartı modeli veya ekran kartı yükseltebiliyosan depolamaya hiç para harcama daha iyi

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
256GB bir SSD kullanıyorum yanındada 1TB HDD mevcut,yakın zamanda 1 tane daha 1TB alacağım bence 500GB lık SSD'lere gerek yok.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
256GB bir SSD kullanıyorum yanındada 1TB HDD mevcut,yakın zamanda 1 tane daha 1TB alacağım bence 500GB lık SSD'lere gerek yok.
bro bir şey merak ediyorum c diskin dolduğu zaman oyunları d veya diğer diskelre kuruyorsundur açılıyormu sende bende açılmıyor masaüstüne kurmadığım için sebebi nedir sende oluyormu?

karaca969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
banada öyle geliyor ssdye sadece windows kurarım diye düşünüyorum yanınada 1tb hdd aldığım zaman yeterli olur diye düşünüyorum oyunlar için

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bro bir şey merak ediyorum c diskin dolduğu zaman oyunları d veya diğer diskelre kuruyorsundur açılıyormu sende bende açılmıyor masaüstüne kurmadığım için sebebi nedir sende oluyormu?
Sistemim SSD'de oyunlarım ve diğer dosyalar HDD'de kurulu,bahsettiğin gibi bir sorun hiç yaşamadım,açamadığın oyunlar orijinal mi?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
aga beğenmişsin de cevap vermemişsin anlamadım .d

karaca969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Burak
dostum benim bildiğim mesela steam c'ye kuruluysa sen oyunu d'ye kurarsan açmıyor oyunu ikisinin aynı disk üzerinde olması gerekiyor

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
dostum benim bildiğim mesela steam c'ye kuruluysa sen oyunu d'ye kurarsan açmıyor oyunu ikisinin aynı disk üzerinde olması gerekiyor
Her diske steam klasörü açabiliyor,hepsine oyun kurabiliyor.Benim 2 diskimde de steam klasörü var ve bir sorun yaşamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,769
Üyeler
156,079
Son üye
deutZErlik
Top Bottom