Neler Yeni

DEPREM Mİ OLDU HİSSETTİM BEN

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
Yok knka bizim ev Başakşehir de bu ay içinde biter yakında da taşınıriz inşallah ama Anadolu yakası ayrı bir dünya gerçekten oraya geçince başka bir şehire geçmiş gibi oluyorum Avrupa da çok fazla insan var yerli yabancı insan boğuluyor
Ağam konuyla alakasız ama de ve da ları yanlış ayırıyon haber vermek istedim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bütün elektronik cihazları bozuyor diyolar

Onun doğru olma ihtimali sıfıra yakın. En kötü şartlarda iki hafta boyunca elektrik ve internet kesintisi olur. Bunun sonucunda bazı şirketler ciddi oranda düşer. Ekonomik olarak büyük yıkım olur.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
4.1 olmuş ama hissetmedim garip şekilde

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Muhammet Çağrı
Yeni PC aldım öle bişi olmaz demi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Canın sağ olsun bende biraz takıntı var bir arkadaştan geçti :D
Boşver detaylara takılma yazılanı anla geç 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm yatırımı istanbula yatırmak hataydı..
Fabrikaların buraya kurulmamasi lazım istihdamın büyük çoğunluğu burada bunların olmaması lazım arabayı park etmek için 2 arka sokağa kadar gittim hatta 3 sokak gittiğim oluyor bu kadar insan burada olmaz bu kadar yatırım burada olmaz çok yanlış yapılıyor çok

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Bura.K

80+ Silver
Bütün elektronik cihazları bozuyor diyolar
Medyanın abartısı. En son 1920'lerde falan olmuştu, ABD'de 3-5 radyo cihazı falan bozulmuştu. Ki o zamandan bu yana teknoloji gelişti, tüm elektronik cihazları bozacak bir patlama yaşanmaz. Ki yaşanacak olsaydı emin ol şu anda gündem tamamen buna odaklanırdı çünkü tüm elektronik eşyaların bozulması demek (tümü olmasa bile yarısı diyelim) dünya ekonomisinin çökmesi demek.

Bu arada geçmiş olsun.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Ben de İstanbul'dayım, hissetmedim. Büyük deprem adım adım yaklaşıyor. Herkese geçmiş olsun.

Top Bottom