Neler Yeni

Derimde çatlak oluşuyor sizce ne yapılmalı?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Bu yıl yks sınavına hazırlandığım için hızlı kilo aldım ve derimde çatlak oldu karın bölgesinde, karın bölgesinin altında omuz , göğüs , ve fotoğrafta attıgım yerde oluştu bu durumu yaşayan var mı aranızda?
1_77cfdd68-eb5e-4aba-b77b-ec69117a4864.jpeg

Knispel

80+ Bronze
Hızlı kilo alımında ve hızlı kilo kaybında çatlaklar oluşur bu normal. Bende zamanında aşırı hızlı bir şekilde kilo vermiştim göğüsümde bacaklarımda çatlaklar iz olarak kaldı geçmedi fakat rahatsız edici izler değil.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızlı kilo alımında ve hızlı kilo kaybında çatlaklar oluşur bu normal. Bende zamanında aşırı hızlı bir şekilde kilo vermiştim göğüsümde bacaklarımda çatlaklar iz olarak kaldı geçmedi fakat rahatsız edici izler değil.
sonrasında beyazlaşıyor biliyorum krem veya herhangi bir şey kullandınız mı, bu günlerde doktora gideceğim zaten

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
sonrasında beyazlaşıyor biliyorum krem veya herhangi bir şey kullandınız mı, bu günlerde doktora gideceğim zaten
Zararlı şeyler değiller ama geçmiyor hiç. Ara ara beyazlıyor ve aşırı efor sonrası yine kırmızı hale geliyor. Benimde aynı şekilde kol çevremde mevcut. 7-8 yıldır var. Rahatsız etmiyor hiç.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Zararlı şeyler değiller ama geçmiyor hiç. Ara ara beyazlıyor ve aşırı efor sonrası yine kırmızı hale geliyor. Benimde aynı şekilde kol çevremde mevcut. 7-8 yıldır var. Rahatsız etmiyor hiç.
evet şu an bende de var rahatsız etmiyor sadece görüntü açısından söylemiştim krem vs kullandınız mı

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
evet şu an bende de var rahatsız etmiyor sadece görüntü açısından söylemiştim krem vs kullandınız mı
Krem vs fayda etmez. Zararı, acısı vs yokki. Sadece deri genleşmeye yenik düşüp çatlıyor. Krem vs gerektirecek bir durum da yok açıkcası. Ben hiç kullanmadım.

Knispel

80+ Bronze
Hamile kadınların karınları büyüdüğünde çatlaklar oluştuktan sonra o çatlaklar için kremler varmış internette araştırdığımda bazı kişiler fayda ettiğini söylemiş isterseniz deneyebilirsiniz ama ben hiç denemedim.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Hamile kadınların karınları büyüdüğünde çatlaklar oluştuktan sonra o çatlaklar için kremler varmış internette araştırdığımda bazı kişiler fayda ettiğini söylemiş isterseniz deneyebilirsiniz ama ben hiç denemedim.
ismini biliyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Krem vs fayda etmez. Zararı, acısı vs yokki. Sadece deri genleşmeye yenik düşüp çatlıyor. Krem vs gerektirecek bir durum da yok açıkcası. Ben hiç kullanmadım.
görüntü açısından sormuştum zaten

jalm0o0e1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Oğuzhan
kırmızıyken krem falan sür. beyazlaştığı zaman iz kalmış oluyor.

Kaporta Eray

80+ Bronze
Kanka bu iz geçmiyor zamanla beyazlıyor sadece yeni olduğu zaman kırmızıyken googlede bişeyler sürün diyodu onuda boşver kalsın manıtalar sorunca kaplanla vs attım diyom
D6B2A5DA-A341-42F3-906A-82279E7E3272.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Metin dal
gelişiyorsun

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Kilo verdiğim dönemde benim de kollarımda ve göbek çevresinde oldu geçmiyor. Eşim estetisyen o da aynısını söylüyor buna yapacak bir şey yok malesef :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,889
Üyeler
151,967
Son üye
SmokeR6
Top Bottom