Neler Yeni

Derin bir ilişki konusunda tavsiye,yol gösterme

Dexter_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Zerk
Arkadaşlar benim uzun zamandır arkadaş olduğum bir kız arkadaşım vardı ben bu kıza çok aşıktım açıldım sevgili olduk ayrıldık vs. ama sıkıntı şu ben bu kıza açılmadan önce bu kızın exiyle 1 2 aylık bir samimiyetimiz vardı haala da takipleşiriz veya birbirimizi gördüğümüzde selamlaşır ederiz o kızın exiyle , Sıkıntı şu büyük ihtimalle kızla manita olduğumu duydu veya duyacak duyarsa ben bu oğlana ne açıklayabilirim.Bu kızı ben o oglan hayatında olmadan öncede seviyordum bir sürü sevgilisine şahit oldum ama bizi hep arkadaş bilirdi herkes sonra gittik sevgili olduk ama gizli bir ilişki yaşadık herkes bizi yine arkadaş bildi tanıyan eden herkes.Hatta ben açılmadan önce bu oglana tekrar kızı ayarlamaya çalışıyordum teselli ediyordum falan filan şimdi bu duyulursa ya oğlanla kavga ederiz ya da ne olur hiç bir fikrim yok bana yol gösterin.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,236
İsim
Berk Atmaca
Kanka...
Hatta ben açılmadan önce bu oglana tekrar kızı ayarlamaya çalışıyordum teselli ediyordum falan filan
Hiçbir şey açıklayamazsın. Yaptığın şey çok mu normal?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,236
İsim
Berk Atmaca
Biliyorum yaptığım hata, ama gönlüme laf geçiremedim en azından ne yapabileceğime dair destek verirsen sevinirim.
Dostum bir şey yapamazsın. Çocuğun vereceği tepkiyi ben bilemem sende bilemezsin. Gidip çocuğa böyle böyle bir şey yaptım dersen kavga edersiniz. Başkasından duyması daha iyi olur. Kızlada ayrılmışsınız sanırım. Pek önermesem de yalan söylersin ne diyim

Dexter_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Zerk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşlar kaçtı merak ettim. Bir sürü sevgiliyi kaç yıla sığdırmış.
19 yani 3 4 tane sevgilisine şahit oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bir şey yapamazsın. Çocuğun vereceği tepkiyi ben bilemem sende bilemezsin. Gidip çocuğa böyle böyle bir şey yaptım dersen kavga edersiniz. Başkasından duyması daha iyi olur. Kızlada ayrılmışsınız sanırım. Pek önermesem de yalan söylersin ne diyim
teşekkürler

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,236
İsim
Berk Atmaca
Umarım fiziksel olarak bir şey yaşamazsınız cocukla. İyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri