Neler Yeni

Ders için grafik tableti önerisi

Zechion

80+ Silver
Bilgisayara takabileceğim, ders için kullanabileceğim bir grafik tableti önerebilir misiniz ? Fiyatı çok yüksek olmazsa çok güzel olur.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,349
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Wacom ctl-472 aldım hocam bende sınav için geo ve matematiği takip ediyorum YouTubedan tavsiye ederim 1 ay filan oldu sanırım(nays + kupon 1070₺ ye aldım)

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,349
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
M.Selim
huion 420 diye bir model buldum trendyolda yorumları gayet iyiydi 600 lira civarında fiyatı var bi şans ver derim

Selin0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Selin D.
Dostum pandemiden beri starcom kullanıyorum. İlköğretim matematik öğretmeniyim. Her gün okulda ders anlatırken aralıksız kullandım. İkinci el açılmamış falan denk getirirsen mutlaka bi şans verebilirsin. Fakat ben basınçla hassas işler yapacağım çizim gibi dersen, o zaman biraz paraya kıyman gerekecek.
Hocam kullandığınız modelin linki varsa atabilir misiniz

Zechion

80+ Silver
Dostum pandemiden beri starcom kullanıyorum. İlköğretim matematik öğretmeniyim. Her gün okulda ders anlatırken aralıksız kullandım. İkinci el açılmamış falan denk getirirsen mutlaka bi şans verebilirsin. Fakat ben basınçla hassas işler yapacağım çizim gibi dersen, o zaman biraz paraya kıyman gerekecek.
Yok hocam çizim falan değil. Sadece ders için alacağım. Zaten o yüzden bütçeyi düşük tutuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

huion 420 diye bir model buldum trendyolda yorumları gayet iyiydi 600 lira civarında fiyatı var bi şans ver derim
Teşekkürler hocam hemen bakıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Hocam kullandığınız modelin linki varsa atabilir milinktekilerin hepsi aynı. 400 TL ile bu işi çözebilirisin.
400 TL olan benim tablet ile aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazma sırasında atlama yapabiliyor tabletler. Arkadaşım vacom kullanıyor. Atlama problemini çözmek için ücretsiz kalem uygulaması olan epic pen ile bu sıkıntıyı çözebilirsin.
Bizim okulda tahtada kullandığımız z-kitaplar için aynı problemi epic pen ile yazarak çözdük.

Son düzenleme:

Zechion

80+ Silver
gc422 model olan mı? Kutusu açılmamışa 400 diyor alayım mı? Memnun musunuz? Pdf çözeceğim sadece. Bir de belki not falan tutarım. Profesyonel amaçla kullanmayacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,108
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom