Neler Yeni

Öneri Dersler İçin Huawei D16 Matebook Alınır mı?

Çınar88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar
Bütçe
11.000
Üniversitede derslerim için iyi işlemcili iyi ramli iyi ssd li bir laptop önerisi istiyorum benim baktıklarımdan huawei d16 matebook alınır mı daha iyisi var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Taşkaya🦏
İlgilendiği Kategoriler
Sürekli bilgisayar parçaları ve donanımları araştırmayı , fiyatları takip etmeyi , ilgilenmeyi severim 🦏
Zengin değilsen o paraya onu asla vermezsin :D Gereğinden daha pahalı bir laptop
Mesaj otomatik birleştirildi:

11k hmm ? Ee sadece iş ve ders için mi kullanacaksın

Akiran

80+ Silver
Üniversitede derslerim için iyi işlemcili iyi ramli iyi ssd li bir laptop önerisi istiyorum benim baktıklarımdan huawei d16 matebook alınır mı daha iyisi var mıdır?
O kadar para sırf günlük kullanım için verilmez. Huawei MateBook serisinin tasarımı hoşunuza gitti ise daha ucuz modellerine de bakabilirsiniz.

Erda Yıldırım

80+ Gold
,
ya da

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Taşkaya🦏
İlgilendiği Kategoriler
Sürekli bilgisayar parçaları ve donanımları araştırmayı , fiyatları takip etmeyi , ilgilenmeyi severim 🦏
Macbook değmez ya . Bak şey alabilirsin Lenovonun Thinkpad diye serisi var internete yaz çıkar 11k segmentinde Thinkpad tatmin edici olur

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
iş gibi durumlarda macbook'lar daha iyi evet ama eğer android'iniz varsa ve senkronizasyon gibi durumlar önemli ise windows bakılmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,784
Üyeler
154,283
Son üye
xsuperime
Top Bottom