Neler Yeni

Derslerim çok kötü ne yapmalıyım

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yiğit Karakuş
9. Sınıfa yeni geçtim derselrim kötü diyebilirim aslında biraz öneri beklemekten çok içim dökmek istiyorum ilerde bilgisayar muhendisliği okumak istiyorum ama sayısal bölüm seçmem gerek sayısay seçtiğimde boşda kalmaktan korkuyorum derslerim zaten kötü yani sınav olmadık ama ben bişey anlamıyorum çok tedirginim ne yapmalıyım bilmiyorum

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
9. Sınıfa yeni geçtim derselrim kötü diyebilirim aslında biraz öneri beklemekten çok içim dökmek istiyorum ilerde bilgisayar muhendisliği okumak istiyorum ama sayısal bölüm seçmem gerek sayısay seçtiğimde boşda kalmaktan korkuyorum derslerim zaten kötü yani sınav olmadık ama ben bişey anlamıyorum çok tedirginim ne yapmalıyım bilmiyorum
Çalış.

Bartuu

80+ Silver
ben 10. sınıfım ortalamam 54 geldi bu sene hiç ders dinlemedim napıcam bilmiyorum bende

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
İşte dersleri ilk defa gördüğüm oçin bide zaten derselr online olduğu için bişey anlamıyorum ayrıcada nası olsa çalış demesi kolay
Online dan bir şey anlamıyor isen kendin çalışacaksın. Oturup konuya dair videolar izleyip farklı farklı kaynaklardan araştırma yapıp öğreneceksin. Eğer bu kadar dertli isen bunları yapmak sana zor gelmez. Eğer zor geliyor ise zaten demek ki çok büyük bir problem değil senin için.

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Konuların internetten videosunu izle ve konuyu tam anlamıyla öğrenene kadar bu videolara devam et aynı zamanda video izlerken not çıkar. Tam anlamıyla öğrendiğini düşündüğün zaman da otur bol bol soru çöz. Yapman gereken bu ama insanın nefsine biraz zor geliyor. Başladıktan sonra gerisi geliyor.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
yanlış anlama biraz eleştirel konuşacağım genel düşün

ben yapamıyorum demek , çalış demek ile olmuyor demek bunların hepsi bahane
isteyen adam canlı dersten anlamasa bile internette tonla kaynak var
paran mı yok internette pdf testler var
dersleri mi anlamiyosun Tonguç 9 10 sınıflara ayrı kanalları var izleyip konuyu anlamaya çalışmak çok ta zor bisey degil
Bahane üretmek , ben yapamıyorum olmuyo demek çok kolay aslında bu tür ders muhabbetlerinde
çünkü bu zaten beyinde olan bi hastalık veya takıntı değil ise dert yanılmaması gerektiğini düşünüyorum açıkçası
ders çalışmak benimde canım istemez sevmem ders çalışmayı
ama işin son raddesine geldigin zaman elzem oluyor

CrawLu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Umut çoban
Abi çalışamıyorum anlamıyorum yok 11 sınıfa geçtim ortalamam 92 oyunumu da oynuyorum dersimde çalışıyorum

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil

NespaY

80+ Silver
aga mümkün olmayan bişey degil ki kendinden bi tık ödün vermen yeterli olacaktır gunde 7 saat oyun oynuyorsan 5 saat oyna azalt yani bi sekilde kendinden hiç ödün vermeden olmaz bunu aklınıza sokun
Doğru söylüyorsun sen galiba hiç kendinden ödün vermemişsin yazım yanlışlarına bakarsak.

Son düzenleme:

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,224
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Kendini biraz sıkman lazım
Çalış calış calış tonguç izle:D bu ben sende yapabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış anlama biraz eleştirel konuşacağım genel düşün

ben yapamıyorum demek , çalış demek ile olmuyor demek bunların hepsi bahane
isteyen adam canlı dersten anlamasa bile internette tonla kaynak var
paran mı yok internette pdf testler var
dersleri mi anlamiyosun Tonguç 9 10 sınıflara ayrı kanalları var izleyip konuyu anlamaya çalışmak çok ta zor bisey degil
Bahane üretmek , ben yapamıyorum olmuyo demek çok kolay aslında bu tür ders muhabbetlerinde
çünkü bu zaten beyinde olan bi hastalık veya takıntı değil ise dert yanılmaması gerektiğini düşünüyorum açıkçası
ders çalışmak benimde canım istemez sevmem ders çalışmayı
ama işin son raddesine geldigin zaman elzem oluyor
Haklisin ama şöyle biseyde var bu her ders icin değilde mesela salliyorum matematik yapamayan bir cok kisi var bir insan ondan anlamayip kendini ne kadar yipratsa yorsada anlamaz

Top Bottom