Neler Yeni

Detroit Become Human Çökme Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan
Steam
Wraith Fox
Discord
Wraith Fox#4588
Öncelikle Mesajımı Destek Talebinden Kopyalıp Atıyorum Bilginiz olsun.
Epic Games Store Üzerinden Satın Adığım Detroit Become Human Oyununda Oyunun Baş Kısmında Sorun Yoktu Düzgün Bir Şekilde Ultra Ayarlarda Oyunun Bana İzin Verdiği Max FPS Modunda 60 FPS Olrak Oyunu Oynuyordum Sorunsuz bir şekilde. Ardından 2. Kısma Geçince oyunumda çökme sorunu yaşandı başta normal bir sorun zennetim ve bilgisayarımı yeniden başlatım. Ama sorun düzelemdi. Ardından Ekran Kartı Sürücülerimi Denetledim Ve Son Sürüm Olduklarını Doğruladım. Ardından Windows Güncelemelerini Denetledim Ve En Son Sürüm Olduğunu Doğruladım. Ardından Oyunun Dosyalarınıda Doğruladım. Ve Hiçbir sorun çıkmadı. Sonra Tekrardan Oyuna Girdim ve Oyun Açılınca Biraz İlerledikten Sonra 1 / 2 DK Sonra Oyunum Tekrardan Çöktü. Bende Menuden Oyunun Ayarlarını Düşürdüm ve Tekrardan denedim ama oyunda ilerlerken oyunum tekrar aynı sorunu verdi. Sorun:[Bu Uygulama Yanıt Vermiyor.] Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz Çünkü Oyunu Oynamayı Çok İstiyorum. Şuanda Oyunu Sildim Ve Tekrar Yüklüyorum

Sorun bu nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı. ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan
Steam
Wraith Fox
Discord
Wraith Fox#4588
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
Öncelikle Mesajımı Destek Talebinden Kopyalıp Atıyorum Bilginiz olsun.
Epic Games Store Üzerinden Satın Adığım Detroit Become Human Oyununda Oyunun Baş Kısmında Sorun Yoktu Düzgün Bir Şekilde Ultra Ayarlarda Oyunun Bana İzin Verdiği Max FPS Modunda 60 FPS Olrak Oyunu Oynuyordum Sorunsuz bir şekilde. Ardından 2. Kısma Geçince oyunumda çökme sorunu yaşandı başta normal bir sorun zennetim ve bilgisayarımı yeniden başlatım. Ama sorun düzelemdi. Ardından Ekran Kartı Sürücülerimi Denetledim Ve Son Sürüm Olduklarını Doğruladım. Ardından Windows Güncelemelerini Denetledim Ve En Son Sürüm Olduğunu Doğruladım. Ardından Oyunun Dosyalarınıda Doğruladım. Ve Hiçbir sorun çıkmadı. Sonra Tekrardan Oyuna Girdim ve Oyun Açılınca Biraz İlerledikten Sonra 1 / 2 DK Sonra Oyunum Tekrardan Çöktü. Bende Menuden Oyunun Ayarlarını Düşürdüm ve Tekrardan denedim ama oyunda ilerlerken oyunum tekrar aynı sorunu verdi. Sorun:[Bu Uygulama Yanıt Vermiyor.] Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz Çünkü Oyunu Oynamayı Çok İstiyorum. Şuanda Oyunu Sildim Ve Tekrar Yüklüyorum

Sorun bu nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı. ?
detroitte o sorun olabiliyor bende de oldu 446.14 nvidia sürümünü indirip kurun geforce experience yüklemeyin çözülecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan
Steam
Wraith Fox
Discord
Wraith Fox#4588
detroitte o sorun olabiliyor bende de oldu 446.14 nvidia sürümünü indirip kurun geforce experience yüklemeyin çözülecektir.
geforce experience yüklü siliyimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

En Son Sürüm Olarak 460.89 Var bende onu sizin verdiğiniz sürümle günceliyimi

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış

446.14 yazın google a nvidia nın sitesinden indirin geforce experience varsa silin

benim verdiğim sürüm eski sürüm oyunu bitirene kadar bu sürümde oynayın sonra tekrar en son sürümü yüklersiniz

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Oyunun dosyalarını doğruladın mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan
Steam
Wraith Fox
Discord
Wraith Fox#4588
Doğruladım evet sorun gözükmüyordu şuanda sildim tekrardan yükleniyor

446.14 yazın google a nvidia nın sitesinden indirin geforce experience varsa silin

benim verdiğim sürüm eski sürüm oyunu bitirene kadar bu sürümde oynayın sonra tekrar en son sürümü yüklersiniz
Teşekkür ederim oyun tekrardan yüklenince deneyeceğim.

Oyun Dosyalarını Doğruladım Bir eksik yoktu şimdi oyunu sildim tekrardan yükleniyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,087
Üyeler
142,086
Son üye
Talha_gvrk
Top Bottom