Neler Yeni

dfgt satan varsa almak istiyorum

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
merhaba araba oyunları için dfgt arıyorum istaanbul anadolu yakası elden alabilirim max 3000 tl bütçem var sorunsuz dfgt satan varsa bütçeme göre yazabilir

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz
merhaba araba oyunları için dfgt arıyorum istaanbul anadolu yakası elden alabilirim max 3000 TL bütçem var sorunsuz dfgt satan varsa bütçeme göre yazabilir
Elimde Var 4000 Ama Mersindeyin İndirim Yaparım Ayrıca Antika Değil 2023 Rampagelere Göre Kat Kat Daha İyi 17 Yıllık Olmasına Rağmen

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bulamazsın dogru düzgün hissiyat bile vermez sana hevesini alıcaksan belki ama bir şey beklememen lazim
Dfgt gayet guzel hissiyatı var ffb var olu bolgesi yok neden kötuledinizki

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz
bulamazsın dogru düzgün hissiyat bile vermez sana hevesini alıcaksan belki ama bir şey beklememen lazım
kanka alakası yok adama yalan bilgi verme kullanmamışsın konuşuyon fp ürün dfgt şuan piyasada herkes g29 alacak gücü yok boş yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dfgt gayet guzel hissiyatı var ffb var olu bolgesi yok neden kötuledinizki
kanka arkadaş bok atıyor ürüne boş dfgt şuan çok iyi makina aldırış etme dfgt alınır 3 k ya bulamazsın ayrı mesele ama şuan g29'lardan tek farkı vitesi sıralı olması 900 derece gene iyi makina fbb motoruda iyi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
bulamazsın dogru düzgün hissiyat bile vermez sana hevesini alıcaksan belki ama bir şey beklememen lazım
dfgt yerine ne alsın ffb motoru dahi olmayan dandik çinmalı fason direksiyonmu alsın DFGT bu parada en mantıklı seçenek

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka alakası yok adama yalan bilgi verme kullanmamışsın konuşuyon fp ürün dfgt şuan piyasada herkes g29 alacak gücü yok boş yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka arkadaş bok atıyor ürüne boş dfgt şuan çok iyi makina aldırış etme dfgt alınır 3 k ya bulamazsın ayrı mesele ama şuan g29'lardan tek farkı vitesi sıralı olması 900 derece gene iyi makina fbb motoruda iyi
Ben dfgt daha onceden kullandim ffb g29 kadar iyi deil ama yinede bir ffb var sonuçta drift atmazsanız tatmin ediyordu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mert
DFGT çevirirken ki sesi abartıldığı kadar çok mu?

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
DFGT çevirirken ki sesi abartıldığı kadar çok mu?
gündüz çok rahatsız etmiyor ama gece oynuyorsanız fazla ses çıkıyor ailemden gece fazla ses çıktığı konusunda uyarı almıştım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz
Top Bottom