Neler Yeni

"di̇scord" Ödeme Yöntemi̇ Onaylanmiyor. Kartiniz Reddedi̇ldi̇ Tosla Kart

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
Selamunaleyküm arkadaşlar. Tosla kart ile Discord Nitro etkinleştireceğim fakat kart bilgilerini girdikten sonra adres bilgilerini giriyorum doğru bir şekilde ardından kart bilgileri reddedildi diyor. Kart ile internetten birşeyler almıştım ama discord da olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
sadece discord da mı sorun yaşıyorsunuz?

Hanaz

80+ Silver
Selamunaleyküm arkadaşlar. Tosla kart ile Discord Nitro etkinleştireceğim fakat kart bilgilerini girdikten sonra adres bilgilerini giriyorum doğru bir şekilde ardından kart bilgileri reddedildi diyor. Kart ile internetten birşeyler almıştım ama discord da olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Game pass üzerindense 1 dolar yani 18 19 TL minimum olması gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Game pass üzerindense 1 dolar yani 18 19 TL minimum olması gerekiyor
Gamepass ile geldi 3 aylık discord ve kartta şuan 25tl var geçen gün denediğimde 40tl vardı yine olmamıştı. (kusura bakma geç yazdım)

NightWish2434

80+ Silver
PC den mi telefondan mi deniyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zeth

80+ Bronze
Evet discord'da galiba öyle bir problem var 4 tane banka da denedim en sonuncu da oldu

Hanaz

80+ Silver
Pc de deniyorum. Bu arada steam den veya başka sitelerden kart ile alışverişte hiçbir sorun olmadı sadece Discord da oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet sadece Discord
Şu şu tarihe kadar alın yazar ona dikkat edin

Top Bottom