Neler Yeni

Dik saç nasıl düzeltilir

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
Arkadaşlar saçımın arka ve o kısımın üst tarafı dik ve diken diken gibi oluyor ve çok kötü duruyor bunun içine yapmalıyım yada nasıl bir ürün kullanmalıyım?

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa ege
İlgilendiği Kategoriler
Fh4
Maliyetsiz olarak önce ıslatıp fön makinesi ile düzleştirebilirsin.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa ege
İlgilendiği Kategoriler
Fh4

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bahtsizbedevi23

80+ Bronze
Arkadaşlar saçımın arka ve o kısımın üst tarafı dik ve diken diken gibi oluyor ve çok kötü duruyor bunun içine yapmalıyım yada nasıl bir ürün kullanmalıyım?
Gliss saç bakım spreyi var benim saçım uzun diye kullanıyorum anında sekillendirebiliyor bir dene istersen

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa ege
İlgilendiği Kategoriler
Fh4

morpx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat Güngör
Benim arkadaşımdada saçının arkası, üst tarafı diken gibi dikti. 3e vurdu saçının hala diklik var, ama kısa olduğu için belli olmuyor. Saçını 3e vurman kısa süreli bir çözüm olur.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger
Hocam benim saçlar da dik dik. 30 defa 3 vurdum hiçbir şekilde düzelmez öyle. 3 e vurunca zaten düzelmez. Ben uzattım saçları omzumu geçiyordu felan. orda da düzelmedi ancak bazı tanıdığım kişiler bu şekilde düzeltebildi. 2-3 yıl saç uzatıp düzelebilir BELKİ. Kesin çözüm yok malesef

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Asil
Hocam benim saçlar da dik dik. 30 defa 3 vurdum hiçbir şekilde düzelmez öyle. 3 e vurunca zaten düzelmez. Ben uzattım saçları omzumu geçiyordu felan. orda da düzelmedi ancak bazı tanıdığım kişiler bu şekilde düzeltebildi. 2-3 yıl saç uzatıp düzelebilir BELKİ. Kesin çözüm yok malesef
Benimde arkada diklik var hafiften şahsen 2-3 yıl saçımı uzatacağıma arkası dik olur daha iyi. Kişiden kişiye değişir ama zaten duştan çıkınca 1 gün boyunca kısmen yatışmış oluyor hergün duşa girersen zaten çok dik olmuyor.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
Benimde arkada diklik var hafiften şahsen 2-3 yıl saçımı uzatacağıma arkası dik olur daha iyi. Kişiden kişiye değişir ama zaten duştan çıkınca 1 gün boyunca kısmen yatışmış oluyor hergün duşa girersen zaten çok dik olmuyor.
Aynısı bendede var sanırım bu daha mantıklı saç uzatmayı sevmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,033
Üyeler
158,235
Son üye
nb001
Top Bottom