Neler Yeni

DiRT 4 ve DiRT Rally 2.0 indirime girmiş, hangisi daha iyi ve alınır?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

marilyn

80+ Silver
Peki siz hangisini önerirsiniz? Rally 2.0 mı, 4 mü?
2.0 da ayar yaparsan klavye ile oynayabilirsin dirt serisinde klavyeye en uygun dirt 2 ve dirt 3 istersen onlarada bak ben çocukken ilk aldığım oyun cd si dirt 2 idi hala daha elimde arada takar oynarım xd

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
2.0 da ayar yaparsan klavye ile oynayabilirsin dirt serisinde klavyeye en uygun dirt 2 ve dirt 3 istersen onlarada bak ben çocukken ilk aldığım oyun cd si dirt 2 idi hala daha elimde arada takar oynarım xd
Haydaaaa reis tam karar verdim diyorum sen geliyorsun yaa. :)

marilyn

80+ Silver
ikiside çok güzeldir dirt 4 biraz daha zor geldi bana klavyeden oynadığım için olsa gerek dirt 2 şu an bulamazsın ama crack indirip onuda oynayabilirsin map tasarımları biraz kısıtlı kalmış ama olsun o zamanına göre baya iyi oyundu dirt 2.0 falan oynadıktan sonra yada 4 hangisini alırsan dirt 2-3 ede bi göz at derim bağlantıları yok ama eski oyunlarıda güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde dirt 4 de ayarlar nasıl tam bilemiyorum ama ondada direksiyon ayarları yapınca güzel olacağını düşünüyorum

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Arkadaşlar KLAVYE VE MOUSE ile oynayabileceğim yarış oyunu istiyordum ve 11,24tl bütçem var. Sizce 8tl'ye DiRT 4 alınır mı? Grafikleri, oynanışı ve en önemlisi klavye ile oynanabilirliği iyi mi? Cevaplarsanız sevinirim. Ya da 10tl ile DiRT Rally 2.0 mı almalıyım? Hangisi daha iyi?
Dirt Rally 2.0 grafik olarak daha iyi de direksiyon yoksa alınmaz, bence oynanış fiziği de güzel değil.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sağ olun efenim.