Neler Yeni

Diş hekimliği vs Eczacılık

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,830
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Merhaba, Diş hekimliğini okursam ailem kendi yerimi kiralayarak falan açabilir. Eczacılık okursam gene aynı şekilde dükkanımız var. Eczanelerin sınırı oluyormuş sanırım tek sıkıntı yönü orası. Siz olsanız hangisini okurdunuz? Para yönünden, kolaylık yönünden.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Yavuz
Bence dış hekimliği.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
can
para kazanma yönünden soruyorsan kendini geliştirirsen her türlü diş hekimliği

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,641
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba, Diş hekimliğini okursam ailem kendi yerimi kiralayarak falan açabilir. Eczacılık okursam gene aynı şekilde dükkanımız var. Eczanelerin sınırı oluyormuş sanırım tek sıkıntı yönü orası. Siz olsanız hangisini okurdunuz? Para yönünden, kolaylık yönünden.
Eczacılık okuması zor okuduktan sonra bildiğin sağlık bakkalı. Zaten doktor günde kaç defa kullancağını yazıyor. Sisteme ilaç girişini teknikerler yapıyor. Eczacılar genelde öğlen 12 de gelir boş boş oturup akşam 4'de gider. Ama geleceği var mı tartışılır.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
2 tane eczane işletiyoruz ve sana diyorum ki eczacılığı sakın düşünme bile diş hekimliğine git
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eczacılık okuması zor okuduktan sonra bildiğin sağlık bakkalı. Zaten doktor günde kaç defa kullancağını yazıyor. Zaten ilaç girişini teknikerler yapıyor. Eczacılar genelde öğlen 12 de gelir boş boş oturup akşam 4'de gider. Ama geleceği var mı tartışılır.
eczacılığın geleceği bitti geçen sene ekonomisine göre yapılan aylık ile şu anki dönemde yapılan aylık ciro aynı kazandırmıyor artık detaylı bilgi isterse kardeşim bana mesaj atsın ben ona muazzam bir açıklama yaparım eczacılığı eczane için değil de kariyer eczacı var öyle düşünüyorsa onu bilemem

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,830
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tane eczane işletiyoruz ve sana diyorum ki eczacılığı sakın düşünme bile diş hekimliğine git
Mesaj otomatik birleştirildi:

eczacılığın geleceği bitti geçen sene ekonomisine göre yapılan aylık ile şu anki dönemde yapılan aylık ciro aynı kazandırmıyor artık detaylı bilgi isterse kardeşim bana mesaj atsın ben ona muazzam bir açıklama yaparım eczacılığı eczane için değil de kariyer eczacı var öyle düşünüyorsa onu bilemem
Eczane olarak düşünüyorum

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
Eczane olarak düşünüyorum
düşünme türkiye de kota sıkıntısı var artık depolar ile eczane anlaşması çok kötü eskisi gibi değil eczane açmak artık kolay değil pişman olursun eczane düşünüyorsun ama bence işin sonunda memur olursun ama şunu da söyleyeyim paran varsa eczane devir alabilirsen o ayrı konu

Top Bottom