Neler Yeni

🔴 Dış savaş ekonomiyi etkiledi! Döviz, altın, petrol yükseldi 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Çok çocukça düşünceler...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Damıtıp içecek misin? :D
Pekala yaşın kaç bilmiyorum ama bu sözü kullandığına göre yetişkin olmalısın bir yetişkin olarak düşüncelerini öğrenmek isterim.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Yatırım tavsiyesi var mı :D

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,952
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Beyler onca masum çoluk çocuk insan şehit olmuşken dert edeceğiniz son şey ekonomi olsun ki olay bize doğru geliyor her an savaşa girebiliriz Allah sonumuzu hayır eylesin ve yine dilerim ki Allah o kansız, soysuz, lanetli kavim ile savaşmayı bize nasip eylesin.
Bu ülkenin ekonomisi insanı dert ediyor çünkü hep kötüye gidiyor gayet normal. İsraille savaşa girmeyiz büyük ihtimalle zaten terörle mücadele ediyor TC askeri ve şu an yine tarafsız kalmak daha mantıklı olur Türkiye için bence.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,002
İsim
Bilal Tepe
Borsada aynı şekilde ben anlamıyorum savaşa giren ülkelerin borsa tavan bist ise yuvarlanıyor her b*k bizi etkiliyor, afrikanın kayıp yer altı köyünde mızraklarla vs çıksa bizim ekonomi yine etkilenicek

ve evet suniye benzemiyor.
İsrail herkese selam dese bizim borsanin anası ağlıyor anlamadım savaşta olan ulkenin borsası yukseliyo olan bize oluyo bişe saçmalık olan su bu ulkeler bizim sinirimizda bile değil anasini ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,543
İsim
Burak Karadağ
İsrail herkese selam dese bizim borsanin anası ağlıyor anlamadım savaşta olan ulkenin borsası yukseliyo olan bize oluyo bişe saçmalık olan su bu ulkeler bizim sinirimizda bile değil anasini ya
Valla bazen "Kopsun artık kıyamet" diyorum artık. Gerçekten çok kötü bir zaman dilimine denk geldik. Yaşama hevesi kalmamış bizim ülkede

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Bu ülkenin ekonomisi insanı dert ediyor çünkü hep kötüye gidiyor gayet normal. İsraille savaşa girmeyiz büyük ihtimalle zaten terörle mücadele ediyor TC askeri ve şu an yine tarafsız kalmak daha mantıklı olur Türkiye için bence.
İyi de sorun da orada zaten bizim isteyip istemememiz gibi bir durum yok mecburen en son ucu bize dokunacak bu ******** yahudilerin vadedilmiş toprakların bir kısmı nerede sence? Türkiyenin doğusu tabii ki

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Pekala yaşın kaç bilmiyorum ama bu sözü kullandığına göre yetişkin olmalısın bir yetişkin olarak düşüncelerini öğrenmek isterim.
Bak basit anlatayım.
1-Hamas yasadığı örgüt ve kurumlarla işbirliği yaparak kaynak oluşturup Terör örgüt olarak yapılandı.
2-7 Ekimde ortada herhangi bir neden yokken Hamas sivilleri hedef alan saldırı yaparak çocuk çoluk demekden katletti sivilleri esir aldı.
3-Müslüman Ülke Destek yalanını kullanarak ve yalan yanlış hatta geçmiş savaşlardan resimler ve haberler kullanarak İsral'e karşı yalan bir düşünce dalgası başlattı.
4-İsrail savaş bölgesi olarak kısma Hamas tarafından doldurulan sivilleri asker statüsünde sayarak vurmaya başladı.
5-Siviller bölgeyi terketmek istesede Hamas tarafından izin verilmedi.
6-Tarafsız bakalım İsrail'in 1973'den beri toprak bütünlüğünü giderek sahiplenerek Sözde hak sahiplerini evinden atması biryana içten içe oluşan yapılanmalara bugüne kadar sesini çıkarmadan İsrailin parasını yiyen gazze mamasını az bulmuş olacak ki sahibine saldırdı.
7-Türkiyeye karşı negatif tutum sergileyen, Azerbaycanın karabağ olayında ermenileri destekleyen, Arap yaptırımlarına sesini çıkartmayan Gazza
BİR ANDA MÜSLÜMAN KARDEŞİNİZ oldu.

İşte bu çocukluktur.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,002
İsim
Bilal Tepe
Valla bazen "Kopsun artık kıyamet" diyorum artık. Gerçekten çok kötü bir zaman dilimine denk geldik. Yaşama hevesi kalmamış bizim ülkede
Ya bari sınır ülkesi olsa dicem bize dokunuyor geçirmişler başa bir adam ABD ye ona buna laf sallayıp ülkenin anasını belliyor resmen ekonomiyi borsayı gebertti

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,543
İsim
Burak Karadağ
Ya bari sınır ülkesi olsa dicem bize dokunuyor geçirmişler başa bir adam ABD ye ona buna laf sallayıp ülkenin anasını belliyor resmen ekonomiyi borsayı gebertti
Cellat işte ne beklersin. Çoğu arkadaşım Kanada'ya gitti bazıları duygusal açıdan yapamadı ve zorlandı ama diğerleri daha 7. ayda Passat sahibi olmuşlar.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
İsrail - Gazze savaşı ile birlikte iç politikalar ekonomiye etkisini gösterdi.
Dolar, Euro, Altın tüm son yılın en yüksek seviyesini gördü!
Brent Petrol fiyatı artmaya devam ediyor ve akaryakıt fiyatları çok yakın bir günde kallavi zamlar ile artacak (yakıtınızı fulleyin şimdiden)
Daha kötü günler göreceğiz, şuan iyi günlerimiz.

Alıntıyı görüntüle
Savaş bazılarının ekmek teknesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom