Neler Yeni

Diş teli taktırdım sorularım var yardımcı olurmusunuz?

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Ömer Aslan
Arkadaşlar şimdi tel takdirdim doktor yiyecek içecekler için bişey ler dedi hen şimdi hiç mi çekirdek yemiyecegim fındığın içini kiracakla kırıp yiyemiyecekmiyim hicmi pasta yemiyecegim cekirdek de nasıl bir sıkıntı olabilir ki? Bide yeni tel takdirdim su içebilirmiyim
Devlette nasıl taktırılıyor yardımcı olur musun?

ysuflix

80+ Gold
patlamış mısır hariç herşeyi yiyebilirsin. asitli de içebilirsin hiçbirşey olmuyor dolgulu dişin üstüne braket takıldıysa asitli problem oluyor. onun haricinde normal yaşantına devam hala tel takıyorum 7 ayım falan daha var.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Ömer Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Paşadöner

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Ömer Aslan

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Hocam ben taktırali 7 saat oldu pek bişey hissediyorum birazdan köfte pilav yicem bişey olmaz demi ben kendimi iyi hissediyorum
Kişiden kişiye değişiyor ağrı hocam. Yarın sabah kalktığınızda ağlayabilirsiniz bile ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir. Sizde olmayabilir başkasında olur gibi gibi. Olursa sadece çorba falan içebiliyorsunuz ekmek içi falan asla yenmiyo çok ağrıyor :D Şimdiden geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Paşadöner
Kişiden kişiye değişiyor ağrı hocam. Yarın sabah kalktığınızda ağlayabilirsiniz bile ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir. Sizde olmayabilir başkasında olur gibi gibi. Olursa sadece çorba falan içebiliyorsunuz ekmek içi falan asla yenmiyo çok ağrıyor :D Şimdiden geçmiş olsun.
Dün sagımla yemek yedim simdi acıyor biraz ama sıkıntı yok devam edebilirim

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
gazlı içecekler bazen kopmasına neden olabiliyor ama iç. Zaten asitden kopunca dilin oraya gitmeden fark etmiyorsun acısı falan yok. Ama tabi sert yiyecekler için aynısını söyleyemem. Çekirdeği elimle kırıyorum çok da dert olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acı da geçici. 1 hafta acıdan duramamıştı sonra bi anda kesilmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Paşadöner
Ne mutlu hocam çok ağarmadıysa güzel
Hocam yıllardır çürümeye dişim telden sonra sağım la yemek yediğim dişin üstü hafif çürük gibi olmuş ne yapıcagim önceden yoktu

Hocam yıllardır çürümeye dişim telden sonra sağım la yemek yediğim dişin üstü hafif çürük gibi olmuş ne yapıcagim önceden yoktu
.

.
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

.

Arkadaşlar bu konuda yardımcı olurmusunuz
Hocam çürüğün nerede olduğuna bağlı. Eğer braketin oradaysa doktor ellemeden yapabilir belki ama braketin yakınındaysa yapamaz. Bende braket ile bağımsız yer çürümüştü orayı yaptırmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Paşadöner
Hocam çürüğün nerede olduğuna bağlı. Eğer braketin oradaysa doktor ellemeden yapabilir belki ama braketin yakınındaysa yapamaz. Bende braket ile bağımsız yer çürümüştü orayı yaptırmıştım.
Hocam kırıntıymis sjisissjis

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,980
Üyeler
142,065
Son üye
metebey414
Top Bottom