Neler Yeni

DISCORD HESABIMA BAĞLI E MAİLİM ÇALINDI

aimgod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osmik Efe
Instagram
osmik69
Steam
https://steamcommunity.com/id/a1mgod1/
Merhaba arkadaşlar,

Discord hesabımla ilgili ciddi bir sorun yaşıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. E-posta hesabım çalındı ve kalıcı olarak askıya alındı. Bu yüzden Discord hesabıma erişemiyorum. Destek ekibiyle iletişime geçmeye çalıştım ama sadece askıya alınan e-posta adresimle iletişim kurmam gerektiğini söylüyorlar. Durumu anlatan bir e-posta gönderdim ve aldığım yanıt şöyle:

Discord Destek Yanıtı:

Merhaba,

Göründüğü üzere bize yazarken kullandığın e-posta adresi, talep oluştururken verdiğin e-posta adresiyle uyuşmuyor.

Farklı bir e-posta adresiyle ilgili bir hesap hakkında bilgi istiyorsun gibi görünüyor. Lütfen ekibimizin bu durumu inceleyebilmesi için bahsettiğin e-posta adresini kullanıp yardım formumuzla bize yeni bir talep gönder.

Kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini korumak amacıyla, sadece Discord hesabına bağlanmış e-posta adresi üzerinden hesap detaylarını tartışabiliyoruz.

İçtenlikler,
Discord

Bu durumda ne yapmam gerektiği konusunda önerisi olan var mı? Benzer bir sorunla karşılaşan veya bu konuda çözüm bulan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ares Blackrosa
Çalınan E-Posta adresini kurtarman gerekiyor önce, sonra Discord'a o e-posta ile mail atarsın.

Mizmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmet
Mail adresin patladığında Discord yardım etmiyor. Bir arkadaş uygunsuz içeriği bakanlığa şikayet ederken Gdrive'ına yükleyip link attı, gmaili banlandı. Discord yardım etmediğinden hesap değişmek zorunda kaldı.

Top Bottom