Neler Yeni

Discord u bozdum nasıl sileceğim :D

Lawrence

80+ Bronze
arkadaşlar discord u kurdum kurulum programı masaüstündeydi sonra winrar indirdim masaüstne atayım derken discord kurulum programının üstüne bıraktım hata verdi discord kurulum programı sonra discord un simgesi bozulmuş açmaya çalıştım hata verdim bilmem ne exe masaüstünde yok ama sistem tepisinde var açtım sistem tepsisini görev çubuğuna sabitledim hala simgesi bozuk basıyorum tekrar aynı hatayı veriyor sileyim dedim :D program ekle veya kaldırdan kaldıra basıyorum hata veriyo appdata da değil falan diyo appdataya girdim dosyaları sileyim dedim %80 de bilmem ne exe bulunamıyor dedi iptale bastım tekrar sileyim dedim bu sefer hiç silmedi pc reset atıp sildim falan program değiştir veya kaldırdım sildim simge yerine geldi :D ama hata veriyor açılmıyor tekrar indirdim kurayım dedim
istallation has failed diyor galiba tam olarak silemedim :D nasıl sileceğim :D

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
anlayan var mı bunu

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Lawrence

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anlayan var mı bunu
karışık mı yazmışım
özet geçeyim:

discord bozuldu açınca bilmem ne exe silinmiş olabilir yazıyordu ama arka planda açıktı sonra arka plandan açtım sekmeyi görev çubuğuna sabitledim kapattım discordu görev çubuğundan açayım dedim tekrar aynı hata geldi sileyim dedim ama tam olarak silinmedi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
karışık mı yazmışım
özet geçeyim:

discord bozuldu açınca bilmem ne exe silinmiş olabilir yazıyordu ama arka planda açıktı sonra arka plandan açtım sekmeyi görev çubuğuna sabitledim kapattım discordu görev çubuğundan açayım dedim tekrar aynı hata geldi sileyim dedim ama tam olarak silinmedi
Windows tuşu ve R ye aynı anda bas sonra açılan yerde Discord klasörünü bul elinle sil o klasörü sonra restart at bilgisayara. Sonra birdaha kurmayı dene

Lawrence

80+ Bronze
Windows tuşu ve R ye aynı anda bas sonra açılan yerde Discord klasörünü bul elinle sil o klasörü sonra restart at bilgisayara. Sonra birdaha kurmayı dene
yaptım ama kurulmuyor hocam artıkları kaldı büyük ihtimal ama bulamıyorum

Lawrence

80+ Bronze
Revo Uninstaller hakkında bir rehberde yapmıştım.

mesela şuan arka planda birden çok discord açık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Revo Uninstaller hakkında bir rehberde yapmıştım.

hocam şuan başlat kısmına baktım orada gözüküyor dosya konumuna gittim silmeyi denedim açık olduğu için silinmiyor şimdi görev yöneticisinden arka planda çalışan discord ları kapatıp silmeyi deneyeyim mi ?

Top Bottom