Neler Yeni

Dişim Sallanıyor Acil Yardım !

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç
Devlet hastanesinde diş bölümüne gidilmez bence hocam. Direkt özel hastaneye gitmeli.
bence gidilir ama bazı hizmetlerden mahrum kalıyorsun ve abartı bi tarihe randevu veriyolar

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Roche

80+ Bronze
bence gidilir ama bazı hizmetlerden mahrum kalıyorsun ve abartı bi tarihe randevu veriyolar
Hocam, ben bir kaç kez gittim. Dişimde küçük bir çürük vardı. Bir hastaneden 3 hafta sonunda anca randevu alıp gittim ve bana çürük için başka bir randevu verdiler. SMS gelir size dediler ve kendileri de tarih veremiyorlar. Daha sonrasında gene devletten başka bir hastaneye gittim. Doktor dolguyu yamuk yapıp dişimi daha da kötü yaptı. Sonrasında özel hastaneye gidip temizletip yeniden doldurtmam gerekti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi tane dolguya 1k istiyolar
Hakkını verdikleri sürece verilir bence hocam. Diş en önemli şeylerden birisi bence.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam, ben bir kaç kez gittim. Dişimde küçük bir çürük vardı. Bir hastaneden 3 hafta sonunda anca randevu alıp gittim ve bana çürük için başka bir randevu verdiler. SMS gelir size dediler ve kendileri de tarih veremiyorlar. Daha sonrasında gene devletten başka bir hastaneye gittim. Doktor dolguyu yamuk yapıp dişimi daha da kötü yaptı. Sonrasında özel hastaneye gidip temizletip yeniden doldurtmam gerekti.

Hakkını verdikleri sürece verilir bence hocam. Diş en önemli şeylerden birisi bence.
tamam orası doğruda çok abartı fiyat istiyolar bide dolgu beyazsa ekstra masraf

Güvercin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Furkan Seyhan
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
usta nasıl bi yorum yapmamızı bekliyorsun ki sağlık konusunda konu açılmaz doktora gidilir neyse orda öğrenirsin teklonojiye benzemez bu işler. İstersen format at düzelir belki :ı
dostum anlıyorum sizi ben sizden bunu beklemiyorum zaten daha önce bunun gibi bir şey yaşayan varsa nasıl iyileşti iyileştimi ne oldu geçirdi bunu merak ediyorum

Kardeşim adam bilgiliyse bile dişinin görmeden nasıl bi yorum yapmasını bekliyorsun. Adam yapman gerekeni söylemiş sana çok açıklayıcı diyorsun bi de.
dostum anlıyorum sizi ben sizden bunu beklemiyorum zaten daha önce bunun gibi bir şey yaşayan varsa nasıl iyileşti iyileştimi ne oldu geçirdi bunu merak ediyorum

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut

benim de bazen dişim sallanıyor, yani uyurken ağzım açık uyuduğum için bazen çenem yamuk kapanıyor ve dişime baskı yapıyor ancak akşama doğru, sabaha oranla daha az sallanıyor sanırım geçebilen bir şey değil keza kaç aydır hala çok hafiften sallanıyor. Geçmiş olsun o yüzden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,666
Üyeler
141,169
Son üye
TheOrderq7
Top Bottom