Neler Yeni

Display Port vs HDMI

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım 144hz monitör alicam Display Port ses ve internet aktarmiyor diye biliyorum sese çok ihtiyacım yok açıkçası ama internet olayı nasıl olucak bir tane wifi aparatı almayı düşünüyorum wifi display port kullanirsam internetten faydalanmayacak miyim

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım 144hz monitör alicam Display Port ses ve internet aktarmiyor diye biliyorum sese çok ihtiyacım yok açıkçası ama internet olayı nasıl olucak bir tane wifi aparatı almayı düşünüyorum wifi display port kullanirsam internetten faydalanmayacak miyim
Hem HDMİ'lı hemde DisplayPort'lu monitör al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Seri Taarruz Tüfeği
Anlamadım ki monitöre internet mi bağlayacaksın ?

EnesS26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Enes ÖZTÜRK
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım 144hz monitör alicam Display Port ses ve internet aktarmiyor diye biliyorum sese çok ihtiyacım yok açıkçası ama internet olayı nasıl olucak bir tane wifi aparatı almayı düşünüyorum wifi display port kullanirsam internetten faydalanmayacak mi
her 2 side internet aktarır ekstra birşeye gerek yok.

EnesS26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Enes ÖZTÜRK
her 2 side internet aktarır ekstra birşeye gerek yok.
Aslında internet aktarmak diye bir şey yok monitör sizin kasanınzda oluşturulunan görüntüleri yansıtır.Yani fark etmez ne ile görüntü aktardığınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Seri Taarruz Tüfeği
Ya bilgisayara internet gidecek mi display Port kullanirsam
Bilgisayara interneti ne zamandır monitörden bağlıyoruz :D?
Wi-Fi kullanacaksan ekran kartı PCIe slotlarının yakınında yine minikk bir PCIe slotu bulunur, ona bi Wi-Fi kartı bağlayabilirsin, ya da ikinci yöntem USB ile Wi-Fi adaptörü kullanabilirsin.

Ethernet kablosu zaten direkt anakarta bağlayıp kullandığın bir şey, onu açıklamama gerek olduğunu zannetmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,278
Üyeler
154,208
Son üye
aliescobar
Top Bottom