Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Displayport To Vga Çevirici Dönüştürücü Kablo 8,60 TL

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Berat fatih

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Muhammet Kürkçü
Ben sweat almıştım bir yerden bi gün sonra tekrar aldım 2.yi göndermediler ama göndermiş gibi göstermişlerdi n11de. Daha sonra aradım çözücez dediler 2 hafta sonra kupon verdiler sweati kupon ile almıştım 150ye fln 220 tllik kupon verdilerdi geri.
Sana iyi vermişler yine ben alt limitsiz 50 ye okyim.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Berat fatih

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
denyoya bak gecenin bu saatinde mesaj atmış iptal edin diye almaz mıyım ben şimdi o ürünü senden
Bir yandan böyle diyorum bir yandan ben 50 lira cebimde kalacak diye zengin olmam ama o adam onlarda siparişten zarar eder diyorum sorumlusu o dikkat etseydi ama yanlış fiyat olduğuda belli etik değil

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Berat fatih

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
lappelduvide
Etik kuralları beni çok bağlamadığı için siparişi iptal etmiyorum ben.
bende etmeyeceğim inadına
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ceza yemem n11 entegrasyon hatası diyor dedim onlar uğraşsın sen niye bu saatte yazıyorsun peki iyi akşamlar yazmış bir de şahsi numaradan yazıyor

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Muhammet Kürkçü
Bir yandan böyle diyorum bir yandan ben 50 lira cebimde kalacak diye zengin olmam ama o adam onlarda siparişten zarar eder diyorum sorumlusu o dikkat etseydi ama yanlış fiyat olduğuda belli etik değil
Bu durumlar artık yanlışlıktan çok etkileşim ve reklam kasmak için yapılıyor. Kesinlikle satıcının halledemeyceği bir şey olduğu düşünmüyorum. Ben siparişi iptal etmiyor sizinde iptal etmemenizi öneriyorum. Belki böylece Satıcılar daha az hata yapar yada bilerek yapılıyorsa aracı firma ceza falan keser.

bende etmeyeceğim inadına

ben ceza yemem n11 entegrasyon hatası diyor dedim onlar uğraşsın sen niye bu saatte yazıyorsun peki iyi akşamlar yazmış bir de şahsi numaradan yazıyor
Dediğiniz gibi madem kendisi zarar görmeyecek neden bu saate yazıyor. Var demekki bu işin içindede bir iş.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
lappelduvide
Bu durumlar artık yanlışlıktan çok etkileşim ve reklam kasmak için yapılıyor. Kesinlikle satıcının halledemeyceği bir şey olduğu düşünmüyorum. Ben siparişi iptal etmiyor sizinde iptal etmemenizi öneriyorum. Belki böylece Satıcılar daha az hata yapar yada bilerek yapılıyorsa aracı firma ceza falan keser.

Dediğiniz gibi madem kendisi zarar görmeyecek neden bu saate yazıyor. Var demekki bu işin içindede bir iş.
adama da yazık şimdi be sırf 8 tane ben sipariş ettim ihtiyacım da yok aslında ksnfldmflsms

123kral14

80+ Silver
beyler 50 tane alanlar iptal etsin 1 tane alanlar tutsun

Top Bottom