Neler Yeni

HDMI TO VGA Dönüştürücü Önerisi

helxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar selam monitör 720p bir süre götürse iyi olur hangi markayı önerirsiniz Alfais gibi markaları kullanıp şikayetçi olanda var uzun süre kullananlarda, 720p için Alfais markası bir sorun olur mu ? Bir süre kullanacağım uzun süre ihtiyacım yok, bu attığım link nasıldır ?

Link:

aynı ürünü şirketteki eski monitörleri değerlendirmek için kullanıyorum hocam, ara sıra ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor ama görüntü kalitesi olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. (görüntü haftada 2-3 kere gidiyor çok abartı seviyede değil 1 saniye sonra geri geliyor)

helxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı ürünü şirketteki eski monitörleri değerlendirmek için kullanıyorum hocam, ara sıra ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor ama görüntü kalitesi olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. (görüntü haftada 2-3 kere gidiyor çok abartı seviyede değil 1 saniye sonra geri geliyor)
Hocam benim şansıma şehrimdeymiş bu satan yer uğrayıp alacağım, asıl sorum yeni ekran kartı aldım bir sorun yaratır mı ekran kartına? Yani saniyelik gidip gelse ? Ekran kartım güçlü 8k ya kadar açabiliyor fakat ben 720 p de kullanmak zorundayım ( monitör kırıldığı için) bir sorun yaratır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözünürlük şuan için pek önemli olmayacak sanırım benim için valorant CS gibi rekabete dayalı oyunlar oynayacağım acaba bir sorun yaratır mı?

@Dravdan Bursa misiniz hocam ?

Son düzenleme:

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam benim şansıma şehrimdeymiş bu satan yer uğrayıp alacağım, asıl sorum yeni ekran kartı aldım bir sorun yaratır mı ekran kartına? Yani saniyelik gidip gelse ? Ekran kartım güçlü 8k ya kadar açabiliyor fakat ben 720 p de kullanmak zorundayım ( monitör kırıldığı için) bir sorun yaratır mı?

Çözünürlük şuan için pek önemli olmayacak sanırım benim için valorant CS gibi rekabete dayalı oyunlar oynayacağım acaba bir sorun yaratır mı?

@Dravdan Bursa misiniz hocam ?
yok hocam ekran gitmesi ekran kartından kaynaklı değil, dönüştürücü problemi oluyor genelde bu

helxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat
Hocam son soru olarak, monitör dönüştürücüyü VGA giriş olarak görüyor değil mi ? 720p görüntüyü destekler yani.

1366 768 olarak demek istedim yani.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam son soru olarak, monitör dönüştürücüyü VGA giriş olarak görüyor değil mi ? 720p görüntüyü destekler yani.

1366 768 olarak demek istedim yani.
Çözünürlük sorun olmaz dostum 1080p monitörde kullanmıştım bu dönüştürücüyü.

helxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat
Çözünürlük sorun olmaz dostum 1080p monitörde kullanmıştım bu dönüştürücüyü.
Hocam bunu almaktan vazgeçtim daha kaliteli bir şey hediye geldi teşekürler yardımlarınız için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer kerem
kendim ugreen markasının ürününü kullanıyorum gayet kaliteli ve temiz bir görüntü sağlıyor tavsiye ederim

Top Bottom