Neler Yeni

Diyet Programı Önerisi

Azizcan B

80+
Merhaba beyler fitnessa gidiyorum ama kilo veremiyorum çünkü diyet yapmıyorum diyet programı almak istedim 1000₺ fiyat söylediler o fiyatı programa vereceğime suplement alırım diyet konusunda ve suplement konusunda bilgi sahibi yardımcı olacak biri varsa bana instagram azizcanbeldekk den ulaşabilir ücretlide olabilir.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,531
İsim
Emre siyah
devlette git diyetisyene illaki verir program

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
Merhaba beyler fitnessa gidiyorum ama kilo veremiyorum çünkü diyet yapmıyorum diyet programı almak istedim 1000₺ fiyat söylediler o fiyatı programa vereceğime suplement alırım diyet konusunda ve suplement konusunda bilgi sahibi yardımcı olacak biri varsa bana instagram azizcanbeldekk den ulaşabilir ücretlide olabilir.
Hocam selamlar, boşuna para vermenize gerek yok. Ben de şu anda evde spor yapıyorum ve diyet yapıyorum. Sabahları öğlene kadar bir şey yemiyorum. Öğlen iş yerin de yarım çorba salata ve çok az ana yemekten alıyorum. Evde de saat 19.30 da gibi yemek yiyorum onda da ne yemek varsa çok az alıyorum. 106.5dan 95.5e geriledim. Sadece çikolata ekmek abur cümbür bunları çıkardım hayatımdan.

Azizcan B

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam selamlar, boşuna para vermenize gerek yok. Ben de şu anda evde spor yapıyorum ve diyet yapıyorum. Sabahları öğlene kadar bir şey yemiyorum. Öğlen iş yerin de yarım çorba salata ve çok az ana yemekten alıyorum. Evde de saat 19.30 da gibi yemek yiyorum onda da ne yemek varsa çok az alıyorum. 106.5dan 95.5e geriledim. Sadece çikolata ekmek abur cümbür bunları çıkardım hayatımdan.
Hocam o şekilde olmuyor işte protein karbonhidrat vs ye dikkat etmeniz gerekiyor diyeti bırsktığınız gibi eski kilonuza ulaşırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen kendin için istediğin şeyleri söylemedin mi yardımcı olmadılar mı öyle
En son gittiğimde böyle demişlerdi şuan çalıştığımdan dolayı boş vaktim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne yiyip yiyemediğini söyle ona göre liste yapsın
Emreciğimmtavsiyen için teşekkürler yanıt verme rica ediyorum

Diyet programı şart değil, yememen gereken şeyleri yemezsen kilo vermeye başlayacaksın zaten. Ekmek, şeker, ayçiçek yağı, abur cubur, işlenmiş protein (sosis, salam, sucuk) gibi şeyleri hayatından çıkar. Tereyağı, zeytinyağı tüket.

drimdax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Yavuz
Ağır sağlamın kendi beslenme programları var kendin birazda bütçene göre kişiselleştir, makro sayan programlar var onları kullan bi süre sistemi oturtana kadar, ben 90 kusur kilolardan 80 e kadar düştüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,569
Üyeler
150,511
Son üye
xishou
Top Bottom