Neler Yeni

Öneri Dizi Önerisi Yapar Mısınız?

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

Yabancı dizilerden hangisini "kesinlikle" izlemeliyim? Diziler güncel ya da eski olabilir fakat kesinlikle önerdiğiniz ne var?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Breaking Bad izlemediyseniz kesinlikle öneririm. İlk sezonda sıkılabilirsiniz ama karakterleri oturtabilmek için ağır ağır işlemişler, sabrederseniz feci açılıyor sonra.

Newkan

80+ Bronze
Merhaba,

Yabancı dizilerden hangisini "kesinlikle" izlemeliyim? Diziler güncel ya da eski olabilir fakat kesinlikle önerdiğiniz ne var?
Narcos
Breaking Bad
La casa de papel
Prison Break

Aklıma gelen bunlar elbet izlediğin vardır arasında yoksa mutlaka izle

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Klaus
The Vampire Diaries serisi

erco1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ercüment batuk
game of thrones

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi de nelerini sevdiniz özet bir şekilde anlatır mısınız? Trailer' larında çok anlaşılmıyor

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Dark,lcdp,breaking bad,prison break stranger things

VorleN

80+ Silver
Merhaba,

Başlıyorum...

Showhunters
The Punisher
Breaking Bad
Charmed
Chilling Adventures Of Sabrina
The Umbrella Academy
The Irregulars
Into The Night
Dark
Merlin
The Order
Sherlock
Prison Break
Lupin
Ragnarok
Teen Wolf
The Witcher
The 100
Lucifer
La Casa De Papel

-Yukarıya kendi izlediğim 20 güzel diziyi bıraktım eğer Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü, İblisli şeytanlı, gizem, Tanrılı, Mitolojik diziler seviyorsan yukarıdaki liste sana göre.
Sıralama rastgele yapılmıştır.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
The Walking Dead: Ortamını, hikayesini, karakterlerini ve görselliği ile öne çıkan ve izlenmesi gereken bir dizi. Çok uzun diye önyargılı olmayın, o kadar sarıyor ki nasıl bittiğini anlamıyorsunuz (tabii zevkinize göre).

Breaking Bad: Dizi tarihinin en iyilerinden biri olarak bilinen, hikayesiyle ve karakterleriyle bizi kendine bağlayan, meraklandıran bir yapım.

Prison Break: İlk 2 sezonu çok iyi işlense de sonraki sezonlarda sadece "devam etsin" mantığıyla abartı derecede uzatılan ama yine de izlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir dizi.

Vikings: Viking temasını ve o dönemlerin havasını en iyi yansıtan, senaryosu hiç de yavan olmayan muhteşem bir dizi. Dizi bitirdikten sonra seversen, Netflix'te devam dizisi olarak çıkan "Vikings: Valhalla"ya da göz atabilirsin.

Sherlock: Bilinen Sherlock Holmes karakterinin, günümüze yakın döneme uyarlanan ve merak uyandırıcı, heyecan verici gizemleriyle beni çok etkileyen bir dizi.

How I Met Your Mother: Kimilerinin FRIENDS çakması diye önyargıyla yaklaşıp yerden yere vurdukları ama bana kalırsa günümüze daha yakın zamanda çekildiği için bir tık daha eğlenceli olan, komik karakterleri ve olaylarıyla "hadi bir tane daha, bir tane daha" diye diye izlemeyi bırakamadığım bir sitcom dizi.

The 100: Dünya'nın yaşanamayacak hal almasından yıllar sonra Dünya'ya dönen gençleri ve yaşadıkları heyecan verici olayları anlatan, zevkli ama çok da muhteşem olmayan, izlenebilir bir dizi. (Yukarıdaki arkadaşın listesinde gördüm, ben eklemeyi unutmuşum ama gördükten sonra ekleyip izlediğim kadarıyla biraz anlatayım dedim)

Şu anlık aklıma bunlar geldi, daha da istersen eklerim.

Top Bottom