Neler Yeni

Dizüstü bilgisayarı prize takılı sürekli en iyi performans modunda kullanmak

coldplay

80+ Bronze
Dizüstü bilgisayarı prize takılı sürekli en iyi performans modunda kullanmak zararlı mıdır? Bir yerde duymuştum sürekli en iyi performans veya en yüksek performans modunda kullanılırsa pile zarar verebilir diye ama prize takılı şekilde en iyi performansı sürekli kullanmak ne sonuç oluşturur?

YazılımKafa

80+ Silver
Dizüstü bilgisayarı prize takılı sürekli en iyi performans modunda kullanmak zararlı mıdır? Bir yerde duymuştum sürekli en iyi performans veya en yüksek performans modunda kullanılırsa pile zarar verebilir diye ama prize takılı şekilde en iyi performansı sürekli kullanmak ne sonuç oluşturur?
Eski bilgisayar değilse şarzı tam dolduktan sonra bataryaya zarar vermez. Şarzını doldur sonra takılı kullan

coldplay

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski bilgisayar değilse şarzı tam dolduktan sonra bataryaya zarar vermez. Şarzını doldur sonra takılı kullan
Biliyorum da en iyi performans ile dengeli arasında kullanmanın bilgisayarda bulunan pile bir zararı olur mu? Kapasite gibi şarj süresi gibi?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
zaten mümkün olduğunca şarjda kullanılması öneriliyor dışarıda fln değilsen hocam bence bi sorun olmaz

YazılımKafa

80+ Silver
Biliyorum da en iyi performans ile dengeli arasında kullanmanın bilgisayarda bulunan pile bir zararı olur mu? Kapasite gibi şarj süresi gibi?
Fark etmez zaten şarz aletinden çekerken tam gücü çekiyor, bataryadan bir şey kullanmıyor. İkisinde de şarzdan çekiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,971
Üyeler
155,341
Son üye
keremdumaan54
Top Bottom