Neler Yeni

DNF DUEL E PS4 KOLU BAĞLANIYORMU?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Efe Mercan
Merhaba ben epic games üzerinden dnf duel aldım acaba ps4 kolu bağlanıyormu

Despierra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren
Merhaba ben epic games üzerinden dnf duel aldım acaba ps4 kolu bağlanıyormu
tabii ki bağlanıyor epic games den tamamen çıkış yapın (görev yöneticisinden yapman daha sıhatli olur) ardından steam a geçin her zaman yaptığımız gibi oyun ekle + steam dışı oyun ekle yollarını izleyin ve dnf duel oyunun kurulu olduğu dosyayı bulun (dosya masa üstünde ki oyun simgesi değil bize dosya lazım) ardından dosyadan dnf duel.exe olur büyük ihtimalle onu seçip steamdan başlatın kolu bağlamayı da unutmayın 2dk gibi siyah ekran da bekleye bilirsiniz telaşlanmayın oyun açılacaktır eğer sorununuz çözüldüyse konuyu çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim herkes yararlansın. Bu arada olmazsa tekrardan bana dönüş yaparsanız yardımcı olurum

hyperello

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet erbaş
tabii ki bağlanıyor epic games den tamamen çıkış yapın (görev yöneticisinden yapman daha sıhatli olur) ardından steam a geçin her zaman yaptığımız gibi oyun ekle + steam dışı oyun ekle yollarını izleyin ve dnf duel oyunun kurulu olduğu dosyayı bulun (dosya masa üstünde ki oyun simgesi değil bize dosya lazım) ardından dosyadan dnf duel.exe olur büyük ihtimalle onu seçip steamdan başlatın kolu bağlamayı da unutmayın 2dk gibi siyah ekran da bekleye bilirsiniz telaşlanmayın oyun açılacaktır eğer sorununuz çözüldüyse konuyu çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim herkes yararlansın. Bu arada olmazsa tekrardan bana dönüş yaparsanız yardımcı olurum
Merhaba dediğiniz yöntemi denedim ama olmadı.
Oyunu steam üzerinden açıyorum siyah ekranda duruyor sonra epic games açılıyor (yöneticiden kapattığım halde) dnf dual zaten çalışıyor diyor. Sonrasında epic gamesi yöneticiden tekrar kapattım ve 10dk siyah ekranda bekledim oyun yine açılmadı 2-3 defa denedim hep aynı sıkıntı oluyor nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim.

Despierra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren
Selam oyunu steam a eklediniz epic gamesi kapttınız ve siyah ekran devam ediyor doğru muyum?
eğer bu hatayı alıyorsanız 1 defa alt+f4 tuşlarına basmanız yardımcı olacaktır ama bu tuş kombinasyonunu siyah ekran en azından 1dk kadar devam ettikden sonra deneyin aynı sorunu diğer pc de aldım ve bu tuş kombinasyonu ile çözüldü işe yaramzsa tekrar dönüş yaparsanız yardımcı olurum
Not: epic games in asla açılmaması gerek eğer açılırsa kol ile bağlanamazsınız ancak 1 defa bu şekilde giriş yaptıkdan sonra geri kalan girişlerde de işleyecektir

Top Bottom