Neler Yeni

Çözüldü✓ DOCP sorunu olabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
  • Beğen
Reaksiyonlar: iamx

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
  • Beğen

iamx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
iamx

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
Ben bu RAM'leri itopyadan aldım. Alalı 3 ayı geçti. Daha doğrusu tüm sistemi itopyadan toplu aldım. Ben bunları göndersem iade istesem kabul ederler mi?
İade kabul olursa şunu alayım diyorum, sen ne dersin? CORSAIR 32GB (2x16GB) Vengeance LPX Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram
D.O.C.P kapatıp Memtest86 testini yaptın mı hiç? Değişim yaparlar büyük ihtimalle. https://www.tebilon.com/corsair-ven...6gb-ddr4-3600mhz-cl16-ram-cmn32gx4m2z3600c16/ Eğer iade olursa ben tercihimi bu belleklerden yana yapardım.

iamx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
iamx

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
Memtest86 testleri çok uzun sürüyor diye yapmadım. Donanımı itopya üzerinden almak iyi olur düşünüyorum. Teknik destek konusunda yardımcı oluyorlar.
Sen Memtest86'yı gene de yap hocam. Mağaza evine yakınsa direk götür RAM'leri. Fiyat farkı vererek 2x16'lıkları tercih etmene izin verebilirler.

iamx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
iamx
Sen Memtest86'yı gene de yap hocam. Mağaza evine yakınsa direk götür RAM'leri. Fiyat farkı vererek 2x16'lıkları tercih etmene izin verebilirler.
Valla ben Osmaniye'deyim (80 plaka il olan :D) onlar İstanbulda. Çokta yakın değiller :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aradım itopyayı şunu söylediler: Siz bize gönderiyorsunuz biz gerekli firmaya gönderiyoruz ve onlar ne derse ona göre ilerliyoruz, dediler. Bu işlemler kaç gün sürer acaba? Kusura bakma seni de yoruyorum böyle sorularla ama elinde hatalı bir parça olunca ne yapacağını bilemiyorsun.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
Valla ben Osmaniye'deyim (80 plaka il olan :D) onlar İstanbulda. Çokta yakın değiller :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aradım itopyayı şunu söylediler: Siz bize gönderiyorsunuz biz gerekli firmaya gönderiyoruz ve onlar ne derse ona göre ilerliyoruz, dediler. Bu işlemler kaç gün sürer acaba? Kusura bakma seni de yoruyorum böyle sorularla ama elinde hatalı bir parça olunca ne yapacağını bilemiyorsun.
Benim de tam fikrim yok ama ortalama 1 hafta sürer gibi.

• Beğen
Top Bottom