Neler Yeni

doğum günü hediyesi için yardım

Mounhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Yağız
yakın arkadaşımın doğum günü geliyor kendisi oyun oynamayı çok seviyor genellikle valorant oynuyor ya da gow rdr2 fln oynuyor hediye olarak oyun almayı ya da şu oyunun kendi paraları fln oluyorya onlardan birini almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım şuan 500 lira bandında verebilirim oyunlardan fazla anlamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arthur Morgan yastık al bide kratos heykeli olabilir. Veya vp al hediye et
500 TL ile 3ü 1 arda yapablirsin.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arabalara veya motorlara ilgisi varsa ayriyetten APP plaka alabilirsin isminin yazdığı, sevgilime almıştım mutluluktan ağlamıştı.

milenix

80+ Gold
HDKAHDKAJSKA kanka indirimlerden 300 TL ye karışık oyun paketi yap indirimlerden ama daha çok oyun olur kalan 200 TL ile 2850 vp al hediye et mis
tamamda oyun olarak ne alacağım?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,141
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaşın şanslıymis senin gibi arkadaşı olduğu için 😉

milenix

80+ Gold
İndirimlere bak ben çok oyun piyasasini bilmiyorum ama dying light 2 indirimde onu al ets 2 indirimde far cry 6 200 TL ye düşmüş alınabilir belki felan
bende oyunlardan hiç bir şey anlamıyorum işte hangisi sence iyidir

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
bende oyunlardan hiç bir şey anlamıyorum işte hangisi sence iyidir
Bende çok anlamiyomki 😁 ama dying light 2 indirimde onu net al ets 2 si yoksa onu al seviyorsa far cry 6 alabilirsin belki kalan paraylada valorant için vp valo oynuyorsa tabi rdr 2 si yoksa onu alabilirsin çok indirimde oyun yok zaten

milenix

80+ Gold
Bende çok anlamiyomki 😁 ama dying light 2 indirimde onu net al ets 2 si yoksa onu al seviyorsa far cry 6 alabilirsin belki kalan paraylada valorant için vp valo oynuyorsa tabi rdr 2 si yoksa onu alabilirsin çok indirimde oyun yok zaten
şu paketi buldum oyunun normalindende ucuza geliyor :) https://store.steampowered.com/bundle/30624/Dying_Light_Series__Brecken__Rais_Bundle/
bide bunu mu alıyım https://www.bynogame.com/tr/oyunlar...0-vp?#ins_sr=eyJwcm9kdWN0SWQiOiIxMDE2NDgifQ==

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
rdr 2 elinde var zaten başka oyun önerin var mı ya da paket yapılacak oyunlar var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi yazdım dediğini sen oynama boşver yazdı :) (haklı)
Hocam Detroit become human alabilirsiniz Aksiyon isterse Batman oyunlarından alabilirsiniz aklıma direk bunlar geldi

milenix

80+ Gold

Helixo

80+ Bronze
yakın arkadaşımın doğum günü geliyor kendisi oyun oynamayı çok seviyor genellikle valorant oynuyor ya da gow rdr2 fln oynuyor hediye olarak oyun almayı ya da şu oyunun kendi paraları fln oluyorya onlardan birini almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım şuan 500 lira bandında verebilirim oyunlardan fazla anlamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
kalanınıda valorantta desen al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,994
Üyeler
154,165
Son üye
textra
Top Bottom