Neler Yeni

Dolandırıldıktan sonraki yeni setup'ım nasıl ?

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Sah

yarın kargo eve gelcek işte bu arada devamını bilmiyosan sahibinden yetkilileri adamla görüşmüş adam ekran kartını yollicanı söylemiş yarın gelcek bakıcaz
Nasıl yapabilir olm sonuçta yakalancak yani dava yicek bunu bile bile nasıl yapabilir insan

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Olm adam şırnakta köyden yolluyo düşün bi :D adı muhittin büyük ihtimal ama tam çözemedim
Bende alım satım yaptım da hiç sorun yaşamadım sattığım kişilerle 1-2 gün konustum tanıştım öyle sattım hatta ekran kartı aldığım adamla şuan arkadaşız 6 ay oldu

SwArOn

80+
dava açtın mı?

pc ustasi1

80+ Silver
dava açtın mı?
Babam sağolsun bana hiç destek olmadığı için üşendiğini belirtti bende bunu olumlu karşıladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende alım satım yaptım da hiç sorun yaşamadım sattığım kişilerle 1-2 gün konustum tanıştım öyle sattım hatta ekran kartı aldığım adamla şuan arkadaşız 6 ay oldu
Bana şırnaktan orman çocuğu denk geliyo max şansım xd

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Babam sağolsun bana hiç destek olmadığı için üşendiğini belirtti bende bunu olumlu karşıladım

Bana şırnaktan orman çocuğu denk geliyo max şansım xd
Tamam da kim davayla uğraşacak ya çok uzun iş baya uzun hatta

SwArOn

80+
Tamam da kim davayla uğraşacak ya çok uzun iş baya uzun hatta
Genelde doğru şekilde açtıktan sonra bir şey yapman gerekmiyor dava dosyası açılana kadar sonra sana kararı geliyor.

SwArOn

80+

pc ustasi1

80+ Silver
Genelde doğru şekilde açtıktan sonra bir şey yapman gerekmiyor dava dosyası açılana kadar sonra sana kararı geliyor.
Ben pek mahkeme dava olaylarını bilmiyorum. Böyle havalı bir hakimin yüksek masalı yerlerde oturduğu bi yer deği mi dava ve mahkeme ?

Bu işi sahibindenin yapması lazım
Ya yapmıyorlar ama ilgileniyolar en azından

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Yapmıyor işte yapsa bu kadar dolandırılma olmaz zaten.
Martı uygulamasındaki sistem olmalı kargoya verirken ürünün videosu kanıtlı bir şekilde siteye yüklenmeli onay beklenmeli

pc ustasi1

80+ Silver
Martı uygulamasındaki sistem olmalı kargoya verirken ürünün videosu kanıtlı bir şekilde siteye yüklenmeli onay beklenmeli
Martı ne ? ilk kez duydum eğer orası güvenliyse ekran kartını tekrar ordan satardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,967
Üyeler
156,412
Son üye
Memedali
Top Bottom