Neler Yeni

DOLAP ın verdiği saçma iade kararı.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Turuncu Keskin
Dolap üzerinden monitör sattım, monitörün tüm testlerini tamamıyla yaptım videolar, ölü piksel testleri, ghosting testleri vs. Hiçbir kusuru, hiçbir çiziği dahi yoktu. Karşı taraf ürünü sabah teslim alıp, akşam testini yapıyor ve monitörde ölü piksel çıkıyor görselini bırakıyorum. %100 eminim böyle bir şey olmadığına, iadeye itiraz edip bütün kanıtları atıyorum ama yine de iade sonucu çıkıyor ve KARGO parasını da bana ödettiriyorlar. Bu durumla ilgili nasıl bir yasal süreç işler?
Ürün faturalı garantili, Haziran faturalı. Jelatin bile var üstünde o derece.

Ekler

• IMG-20231219-WA0014.jpg
    IMG-20231219-WA0014.jpg
    170.2 KB · Hit: 84

EmreUzn3

80+ Bronze
Dolap üzerinden monitör sattım, monitörün tüm testlerini tamamıyla yaptım videolar, ölü piksel testleri, ghosting testleri vs. Hiçbir kusuru, hiçbir çiziği dahi yoktu. Karşı taraf ürünü sabah teslim alıp, akşam testini yapıyor ve monitörde ölü piksel çıkıyor görselini bırakıyorum. %100 eminim böyle bir şey olmadığına, iadeye itiraz edip bütün kanıtları atıyorum ama yine de iade sonucu çıkıyor ve KARGO parasını da bana ödettiriyorlar. Bu durumla ilgili nasıl bir yasal süreç işler?
Ürün faturalı garantili, Haziran faturalı. Jelatin bile var üstünde o derece.
cihaz senin olduğuna emin misin bazıları aynı ürünü eski veya kusurlu ürünü değiştirip iade ediyor

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Hasan Doruk
Alıcı neden böyle bir şey yapsın ki.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Turuncu Keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıcı neden böyle bir şey yapsın ki.
Alıcı için bir durum belirtmedim ki. Alıcı zaten ölü piksel yaratamaz. Durum şu, ben tamamen sağlam sıkıntısız gönderdiğim ürünü sorunlu alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinde aynı modelin arızalı olanı vardır değiştirmiştir dolapta bu tarz şeyler çok yaşanıyor
Seri numarasından çözeceğim artık durumu.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıcı için bir durum belirtmedim ki. Alıcı zaten ölü piksel yaratamaz. Durum şu, ben tamamen sağlam sıkıntısız gönderdiğim ürünü sorunlu alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seri numarasından çözeceğim artık durumu.
Hayırlısı olsun

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Dolap komisyon işinin suyunu çıkardı.
Sahibinden daha insaflı.

Daha önce başıma geldi benim sağlam kartı alıp arızalı kartı gönderdiler olayı sonra fark ettim.

Sattığım parçanın seri numarası ve ayrıca benim bildiğim bir yerine işaret koyuyorum. Artık fotoğraf ve resimler elimde oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,178
Üyeler
150,036
Son üye
Ys18
Top Bottom