Neler Yeni

Dolar 15.87 acı bir gerçek

Americano

80+ Bronze
Merhabalar Dolar gene fırladı ben monitör gene alamıyorum tam alıcaktım gene zamnlandı yeter ya Bıktık Ya küfür etmrk istiyorum edemiyorum YA Yeter YA YETER BİZ BUNLARİ ÇEKMEK ZORUNDAMIYİZ BU DOLARİ ARTTİRAN FİYATLARI ARTTIRAN KİŞİLERİN ALLAH BELASİNİ VERSİN BUNLAR RAHATLİK ÇEKERKEN BİZİ SÜRÜNDÜRÜYORLAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Utku Dalkıran
Merhabalar Dolar gene fırladı ben monitör gene alamıyorum tam alıcaktım gene zamnlandı yeter ya Bıktık Ya küfür etmrk istiyorum edemiyorum YA Yeter YA YETER BİZ BUNLARİ ÇEKMEK ZORUNDAMIYİZ BU DOLARİ ARTTİRAN FİYATLARI ARTTIRAN KİŞİLERİN ALLAH BELASİNİ VERSİN BUNLAR RAHATLİK ÇEKERKEN BİZİ SÜRÜNDÜRÜYORLAR
Olsun be kardeşim senin Allahın var. 2011 yılından beri sözde din kardeşi dedikleri mültecilere harcadıkları milyarlarca doları üretime çiftçiye harcasalar bu durumda olmayacaktık

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
kendine ekonomist diyen kişi ekonominin bilimine aykırı davranırsan zamansız faiz düşürüp gerektiğinde artırmaz isen bunları yaşamak zorundayız maalesef :(

Americano

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendine ekonomist diyen kişi ekonominin bilimine aykırı davranırsan zamansız faiz düşürüp gerektiğinde artırmaz isen bunları yaşamak zorundayız maalesef :(
ALACAĞİM 2 tane seçenek varxı monitör onlarada razıydım tam alıcaktim alacağım gün yani bugün fiyatını uçurmuşlar şimdi hiç monitör alamıyorum ağlasammı gülsemmi biryerlerimi kırsam sinirden bilemiyorum

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
geçen günlerde suudi arabistan gitmişti arkadaş para istemeye gene bir yerleri satıp borç para aldı ve gene bir dümen dönebilir arkadaşlar dikkatli OLUN [YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR]
Gene birilerine tepeden satıp gece piyasalar kapanınca yeni enstrüman açıklayabilirler. Biliyorsunuz ya Cuma saati yada bankalar kapanınca müdahaleyi seviyorlar dikkatli olmakta fayda var.

Paranızı 5/24 işlem yapan bankalara geçirmeniz de yarar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Utku Dalkıran
geçen günlerde suudi arabistan gitmişti arkadaş para istemeye gene bir yerleri satıp borç para aldı ve gene bir dümen dönebilir arkadaşlar dikkatli OLUN [YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR]
Gene birilerine tepeden satıp gece piyasalar kapanınca yeni enstrüman açıklayabilirler. Biliyorsunuz ya Cuma saati yada bankalar kapanınca müdahaleyi seviyorlar dikkatli olmakta fayda var.

Paranızı 5/24 işlem yapan bankalara geçirmeniz de yarar var.
Yine birilerini zengin etme çabasındalar diye yorumladım bir gecede doların 18 den 11 e düşmesi gibi

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
Allah belasını versin bu dolarla oynayanların, ulan ekran kartımı satıp yeni bir karta geçecektim fiyatlar uçtu gitti.
Benimi buluyorsunuz be dolar artacağı zaman.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Sakin ol kardeşim bu daha başlangıç

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
images.jpeg

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
dolar endeksi bile değer kaybederken bu dolar saat 09.00 açılışından beri TL"NİN değer kazanması gerekirken yükselmesi çok tuhaf

Amerikan Dolar Endeksi

103,828 -0,372 -0,36%
Adsız.png

Top Bottom