Neler Yeni

🔥 DOLAR 20.18 ₺ GÖRDÜ! REKOR KIRDI! 🔥

GirayHan

80+ Gold
Ben de saygı duyuyorum görüşlerinize. Anladığım kadarıyla sizin demek istefiğiniz; oylar kk'ye kaysın diye oğan kendini bile isteye ateşe attı. Doğru mu anladım?
sinan oğanın zaten seçilme şansı yoktu. uzun dönem siyaset hayatında da olmayacak bence. meselenin baştakinden kurtulmak olduğunu düşünüyorum. milli beka sorunu oluşmaya başladı çünkü. 5 yıl kk gelir yönetir sonra diğerleri. Değişimden korkmamak lazım değişim her zaman iyidir. Ve hatta benim görüşüme göre seçilen her hükümet ülkeyi maksimum 2 dönem yönetmelidir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,075
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sene sonu 24-25 bandını aşacaktır. Reisimizin 2023 seçim vaadinde 2023 senesi dolar kurunu ortalama olarak 21 vaat etmişlerdi.

2023 açılış: 18
2023 Mayıs: 20
2023 sonu: tahmini 24 filan olacaktır.

GirayHan

80+ Gold
Para yatıyor başka açıklaması yok.
Sinan oğanın siyasi kariyerine baktığımız zaman rüşvetle satın alınabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. Ama olmaz dediğimiz her şey bu zamana kadar olduğu için kuşkuyla da yaklaşmakta fayda var.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
sinan oğanın zaten seçilme şansı yoktu. uzun dönem siyaset hayatında da olmayacak bence. meselenin baştakinden kurtulmak olduğunu düşünüyorum. milli beka sorunu oluşmaya başladı çünkü. 5 yıl kk gelir yönetir sonra diğerleri. Değişimden korkmamak lazım değişim her zaman iyidir. Ve hatta benim görüşüme göre seçilen her hükümet ülkeyi maksimum 2 dönem yönetmelidir.
Zaten kanunlar bu yönde. Bir kişi 2 dönem seçilebilir.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
o cumhuriyet dönemindeydi. Kuruluş ayarlarına dönülmediği sürece bu böyle gider.
Kanunlar hala aynı. Sadece sistem değişikliğine dayanarak rte aday oldu. Aslında yaptığı kanunlara aykırı

GirayHan

80+ Gold
Kanunlar hala aynı. Sadece sistem değişikliğine dayanarak rte aday oldu. Aslında yaptığı kanunlara aykırı
Kanunlara aykırı o kadar çok şey var ki. 1 tanesi var ama. Onun attığı tüm imzaları geçersiz sayacak ve tek hamlede herşeyi iptal edebilecek. Onu da arkadaşlar bulsunlar :) Çok detaya girmeyim.

WhoCares

80+ Gold
ben şöyle düşünuyorum chpyi desteklesem kk yi sevmeyenler gidip apk ya atacaklardı en iyisi apk yi destekleyip en azından ordaki oyaları yönlendirmişde olabilir gibi apk nin teklifi ise bana göre bahçelinin ayarı bozulduğu için yakın zamanda yol verip mehepe başkanlığını teklif ettiler diye düşünuyorum

GirayHan

80+ Gold
Hakkımızda hayırlısı olsun ve insanımız hak ettiği şartlarda hak ettiği hayat koşullarında yaşasın istiyoruz. Kaderimizi yine halk belirleyecek. Biz ne desek boş. Keyifli forumlar herkese.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bankada döviz hesabımda 1k dolar var bunu bankadan fiziki olarak çekebilir miyim yoksa tl çevirip mi çekebilirim sadece

Top Bottom