Neler Yeni

Dolar 27 TL bu sistem alınır mı? senet ile

NespaY

80+ Silver
Kredi kartı limiti yetmediği için senet ile pc lere bakiyorum maksimum butcem 30 40 k tabi taksit ile taksit ile pc diye arastirdigimda dier magaza lara gore en iyi parcalar bunda ama ekran karti disinda daha once rtx kullanmadim bu ilk adam akilli pc em olacak malum donanim arsivinin topladigi sistemlerden dusuk ve fiyat olarak baya pahalı ki dolar 27 TL iken boyle sizden istedigim 30 40 k senetli taksitle alabileceğim en iyi pc ne olurdu bunu veren magazalar varmı veya bu sistem mantıklımı
Alıntıyı görüntüle
Bu PC'nin ederi 12K bile değil.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Bu fiyat nedir yahu dolandırıcılık bu bildiğin

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Sakın ya konu ciddi mı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,342
İsim
Hasan Ali
12 taksitle 64k acaba sistemden 5/6 tane veriyor olmasınlar açıklamayı göster (!)

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
Kredi kartı limiti yetmediği için senet ile pc lere bakiyorum maksimum butcem 30 40 k tabi taksit ile taksit ile pc diye arastirdigimda dier magaza lara gore en iyi parcalar bunda ama ekran karti disinda daha once rtx kullanmadim bu ilk adam akilli pc em olacak malum donanim arsivinin topladigi sistemlerden dusuk ve fiyat olarak baya pahalı ki dolar 27 TL iken boyle sizden istedigim 30 40 k senetli taksitle alabileceğim en iyi pc ne olurdu bunu veren magazalar varmı veya bu sistem mantıklımı
Alıntıyı görüntüle
hocam bunu alıpda tüm forumdan küfür yedikten sonra dava açsanız bile hakim bizi haklı bulur bence.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Bu tür firmalar fiyatta geçirir. Limit yükseltmek çok basit bu devirde zaten. Limit attırın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom