Neler Yeni

Dolar düşüyor pc almak için beklemeli miyim?

Nozera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Ali
Bütçe
6200
Arkadaşlar uzun zamandır kasa toplamak istiyorum ve yakında elime para geçicek bu paraya itopyadan 6 bin liraya beğendiğim rtx 2060lı sistemi almayı düşünüyorum. Ama şimdi dolar düşmeye başladı o yüzden emin olamadım biraz daha beklemeli miyim? yoksa direkt almalı mıyım? Uzun zamandır pcsizim ve elime para geçer geçmez almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?
@Abdullah Hacıgül

Nozera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen yüksek,bence sen şimdi almalısın.3500-3000-2500 TL gibi bütçesi olan arkadaşlar ise bence beklemeli.Baktık yine yükseliyor herkes şimdiden almalı :d He bi de Abdullah abi'yi niye etiketledin la :d
Şeyden korkuyorum knka şimdi dolar 1 hafta da 1 tl düştü. Bu çok büyük bi miktar yani düşmeye devam etse bu sistem baya ucuzlayabilir. Ondan dolayı endişelendim ama bakarsın artar hiç belli olmuyor neyin peşinde olduğu :) teşekkürler erken dönüşün için, bu saatte xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçen yüksek,bence sen şimdi almalısın.3500-3000-2500 TL gibi bütçesi olan arkadaşlar ise bence beklemeli.Baktık yine yükseliyor herkes şimdiden almalı :d He bi de Abdullah abi'yi niye etiketledin la :d
Abdullah abi storyde demiş etiketleyin görürüm vs diye ondan. Onun da fikrini almak isterim çünkü..

Jaja50

80+ Silver
Şeyden korkuyorum knka şimdi dolar 1 hafta da 1 TL düştü. Bu çok büyük bi miktar yani düşmeye devam etse bu sistem baya ucuzlayabilir. Ondan dolayı endişelendim ama bakarsın artar hiç belli olmuyor neyin peşinde olduğu :) teşekkürler erken dönüşün için, bu saatte xd
1 hafta da 1 tl düştü ama şu an 7,64-7,75 arası değişiyor,bundan sonra da düşeceğini sanmıyorum.Müneccin değiliz tabii ama :d

Şeyden korkuyorum knka şimdi dolar 1 hafta da 1 TL düştü. Bu çok büyük bi miktar yani düşmeye devam etse bu sistem baya ucuzlayabilir. Ondan dolayı endişelendim ama bakarsın artar hiç belli olmuyor neyin peşinde olduğu :) teşekkürler erken dönüşün için, bu saatte xd

Abdullah abi storyde demiş etiketleyin görürüm vs diye ondan. Onun da fikrini almak isterim çünkü..
Foruma yeni mi geldin ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,924
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bütçen gayet iyi, bence alabiliyorken şimdi al.
İtopya'dan alman şart değilse Kara Cuma'da indirim kovalayarak güzel bir sistem çıkartabilirsin.
Bu sayede dolar düşse bile pek zararın olmaz çünkü sistemi oldukça indirimli bir şekilde alacaksın.
Doların düşüp düşmeyeceğini tahmin etmek çok zor, yüksele de bilir düşedebilir.
Bu yüzden ben olsam risk almazdım ve önümüzdeki hafta kara cumadan güzel bir sistem toplardım.
Dolar düşse bile en kötü ihtimalle biraz üzülürsün, keşke bekleseydim diye.
Ama dolar yükselirse parçaların fiyatı da artacak, ya RTX 2060'lı sistemler bütçenin üzerine çıkarsa?

Nozera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya'dan alman şart değilse Kara Cuma'da indirim kovalayarak güzel bir sistem çıkartabilirsin.
Bu sayede dolar düşse bile pek zararın olmaz çünkü sistemi oldukça indirimli bir şekilde alacaksın.
Bu yüzden ben olsam risk almazdım ve önümüzdeki hafta kara cumadan güzel bir sistem toplardım.
Ama dolar yükselirse parçaların fiyatı da artacak, ya RTX 2060'lı sistemler bütçenin üzerine çıkarsa?
Aga karacuma önümüzdeki hafta mı başlıyor ve parçaları nereden almamı önerirsin ?
Yani önümüzdeki hafta nereler indirimde
Aynı parçaları vatan'dan falan toplayabilirim ama vatan indirime girer mi ona göre iş yapıyım

Mediamarkt ve Teknosa falan ya da Bunlar ne zaman İndirime girer

Aga Media Markt'ta indirimler başlamış bugün gitmeyi düşünüyorum da tüm parçaları bulabilir miyim orada acaba

Son düzenleme:

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,924
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Aga karacuma önümüzdeki hafta mı başlıyor ve parçaları nereden almamı önerirsin ?
Yani önümüzdeki hafta nereler indirimde
Aynı parçaları vatan'dan falan toplayabilirim ama vatan indirime girer mi ona göre iş yapıyım

Mediamarkt ve Teknosa falan ya da Bunlar ne zaman İndirime girer

Aga Media Markt'ta indirimler başlamış bugün gitmeyi düşünüyorum da tüm parçaları bulabilir miyim orada acaba
Kara Cuma'da Hepsiburada, Trendyol, N11 ve Amazon gibi siteler güzel indirimler yapar.
MediaMarkt'a gitmeni önermem. Normalde parçaları çok pahalıya satan bir yer.
Kara Cuma'da indirim yapsa bile fiyatlar çok düşmemiş olur. Bu yüzden önermiyorum.
Asıl indirimler 26-27-28 Kasım'da olacak, o zamanı bekle derim.

okanygtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Okan yigit
Arkadaşlar uzun zamandır kasa toplamak istiyorum ve yakında elime para geçicek bu paraya itopyadan 6 bin liraya beğendiğim rtx 2060lı sistemi almayı düşünüyorum. Ama şimdi dolar düşmeye başladı o yüzden emin olamadım biraz daha beklemeli miyim? yoksa direkt almalı mıyım? Uzun zamandır pcsizim ve elime para geçer geçmez almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?
@Abdullah Hacıgül
Kardes dolar dussede bizim saticilarimiz firsatci oyle normal.duzeyde inmez ama kasim indirimlerinden faydalanabilirsin

Top Bottom