Neler Yeni

Dolar EMA 200 seviyesini kırdı!

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Grafikte gördüğünüz mavi çizginin üstüne (üstel hareketli ortalama) çıktı. Bu demek oluyor ki dolar yeni bir hareket başlatacak. Benim 2022 dolar hedefim 20 yi aşması (iyimser yaklaşımla). Önümüzdeki bi kaç gün her şeyi belli edecek benim görüşüm sert yükseleceği yönünde. Geçmiş olsun. YTD!!
1640790379424.png

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,851
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
doların 20 olması için ülkenin içinden geçmeleri lazım.
Ülkenin içinden geçilmiş vaziyetteyiz zaten. Daha ne olmasını bekliyorsun? Ülkede hak-hukuk-adalet, üretim, eğitim hangisi var?

arisaka

80+ Bronze
O kadar müdahaleye rağmen 13 e doğru gidiyor ki yeni yıldan sonra kısa vadede 15 i rahat görür. 2022 de fed in faiz artırımlarını da sayarsak bu ülkede doların sabit 20 ve üstünü görmesi kaçınılmaz gibi bir şey.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Tek kırılan böyle haberleri görüp , dolara yatırım yapanlar oluyor.

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
Ülkenin içinden geçilmiş vaziyetteyiz zaten. Daha ne olmasını bekliyorsun? Ülkede hak-hukuk-adalet, üretim, eğitim hangisi var?
arkadaş zaten ciddi yazmamış böyle bir ironi vardı birisi zamanında sanırım doların 7-8 olması için ülkenin içinden geçmeleri lazım demişti ona gönderme amaçlı yazmış

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aynen kanka 3-4 liradan aldığım dolarlar var yıllar önce baya zarardayım.yıllardır artan tüm tl lerimi dolara geçirdim fiyata bakmadan.hiç pişman olmadım

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
doların 20 olması için ülkenin içinden geçmeleri lazım.
Dolar o seviyelere geldiğinde tekrar dönücem bu konuya. Hatta beklentim şu an 25 i aşması. Yanlış politikalar uyguluyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

YTD yazdım. Unutmayın dolar alım satım değil ticaret aracıdır. (Alım satım derken tl ile dolar alıp sonrada satmaktan bahsediyorum).

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
Düşüş yakındır feyk bence ytd...

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Dedikten 1 gün sonra yükseliş hareketi başladı bile. 2022 2. çeyrekte fake mi değil mi görecez.
halka kalmış bir şey millet böyle dolar yükseliyor dolar dolar dolar haberlerini göre göre zarara girmekten korkup dolar alıyor sonra dolar niye yükseliyor yastık altında 200 Milyar Dolar'ın üzerinde altın-dolar ve euro var. ve bu arttıkça artıyor çünkü millet zarara gireceğini düşünüp Dolar alıyor aga bunun sonucundada dolar hemen yükselişe başlıyor. Milletin Dolarını Euro sunu satması lazım hepsi satılsa piyasaya 200Milyar girse ne kadar iyi olur ya :( ama malesef bu eldeki dolarları satmak yerine millet üzerine kattıkça katıyor çünkü TL değer kaybediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,715
Üyeler
151,112
Son üye
Roxy12
Top Bottom