Neler Yeni

Dolar EMA 200 seviyesini kırdı!

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Bakın Dolar Bozdurmak Aile Mirası Yemek Gibidir. Süreklilik Barındırmaz. Hazıra Dağ Dayanmaz Sözü Bunun En Büyük Örneğidir.
Vatan Millet Sakarya Nidalarıyla Ekonomi Düzelmez , Ekonomi Reel Bir Bilimdir. Salt Denklemleri Bulunur.
Eğer TL Değer Kazansın İstiyorsanız , Dolar Bozdurmayacaksınız , Dolarla İhracat Yapacaksınız.
Girdisi Olmayan Ekonomide , Sadece Çıktı Olur. Buda Sizi İflasa Sürekler.
mantıqlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onca şirketimiz satıldı yarısı ve ya tamamı sonuçta satıldı. Bu ihracatı düşürdü. Ülkenin zaten aktif olduğu tek pazar tarım ve şu an çiftçiler yavaş yavaş yok oluyor. Zaten tek pazarımız ve en güçlü pazarımız olan tarımı da elden kaybediyoruz. Hayvancılığı söylemiyorum bile etin kilosunun ne kadar olduğunu şu an hatırlamıyorum uzun zaman önce yemiştim...
protein nerden geliyor sana o zaman? :D

İceWolf

80+ Silver
$ alın yada $ satın diye yazanların yaptıkları spekülasyon ve kanuni suç. Muhalifler 15 yıldır aşağıdaki söylemleri söylüyor. 20 Aralıkta 18 den $ alıp 12 ye satan, çok ciddi zarar edenler oldu. Hala size inanıp 15TL den $ alıp 10TL ye satanlar olacakmı acaba?

Muhalif Parti ve Partizanlarının Söylemleri:
2005- Ülke battı, MB rezervi 0, Laiklik elden gitti.
2007- Ülke battı, MB borçlarını ödeyemiyor, Şeriat geldi
2009- Ülke battı, MB iflas etti, IMF ye gitmek zorundayız.
2011- Ülke battı, MB boşaltıldı, Megri megri
2013- Ülke battı, IMF ye borç kapandı, Merkez bankası rezervi bitti, Gezi parkında 2 gün daha direnin hükümeti yıkacağız.
2015- Ülke battı, !Onurlu askerler! MIT tırlarına DUR dedi. MB iflas etti.
2017- Ülke battı, Döviz rezervi sıfırlandı, MB battı.
2019- Ülke battı, Döviz rezervleri - de.
2020- Ülke battı, MB sı Boşaltıldı, MB iflası açıklayacak. (!128milyar $ çaldılar!)
2021- Ülke battı, MB battı, Rezervler - de, $ 30TL olacak,
2021 21 Aralık- MB batmamış, 50milyar $ sattı ve $ 12TL ye düştü. Evini satıp $ alanların zararını devlet ödesin.
2021 30 Aralık- Ülke battı, MB gene battı, $ 30 TL olacak.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
abi dolar hareketli zaten daha da mı olacak yani :D:D:D:D

İnşallah düzelir bu hal

Bizde ekran kartı alırız düzelirse

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Poyraz Şimşek
Instagram
poyrazsimsek0
Twitter
poyrazsimsek0
Discord
poyisgone#0001
Reisin çıkıp konuşma yaptığı günün sabahı annem gram altını 1060₺den satın aldı, akşam ise altın 600'e geriledi..

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
$ alın yada $ satın diye yazanların yaptıkları spekülasyon ve kanuni suç. Muhalifler 15 yıldır aşağıdaki söylemleri söylüyor. 20 Aralıkta 18 den $ alıp 12 ye satan, çok ciddi zarar edenler oldu. Hala size inanıp 15TL den $ alıp 10TL ye satanlar olacakmı acaba?

Muhalif Parti ve Partizanlarının Söylemleri:
2005- Ülke battı, MB rezervi 0, Laiklik elden gitti.
2007- Ülke battı, MB borçlarını ödeyemiyor, Şeriat geldi
2009- Ülke battı, MB iflas etti, IMF ye gitmek zorundayız.
2011- Ülke battı, MB boşaltıldı, Megri megri
2013- Ülke battı, IMF ye borç kapandı, Merkez bankası rezervi bitti, Gezi parkında 2 gün daha direnin hükümeti yıkacağız.
2015- Ülke battı, !Onurlu askerler! MIT tırlarına DUR dedi. MB iflas etti.
2017- Ülke battı, Döviz rezervi sıfırlandı, MB battı.
2019- Ülke battı, Döviz rezervleri - de.
2020- Ülke battı, MB sı Boşaltıldı, MB iflası açıklayacak. (!128milyar $ çaldılar!)
2021- Ülke battı, MB battı, Rezervler - de, $ 30TL olacak,
2021 21 Aralık- MB batmamış, 50milyar $ sattı ve $ 12TL ye düştü. Evini satıp $ alanların zararını devlet ödesin.
2021 30 Aralık- Ülke battı, MB gene battı, $ 30 TL olacak.
YTD yazdım dolar alın diye bişe demişmiyim bak bakalım. Para toplayıp sana bi gözlük çıkarız ne dersin?

İceWolf

80+ Silver
YTD yazdım dolar alın diye bişe demişmiyim bak bakalım. Para toplayıp sana bi gözlük çıkarız ne dersin?
Millete akıl vereceğine, milletten para toplayıp gözlük alacağına kendin al. Ultra zeki ekonomist olduğun için, millete akıl verebilecek kadar kapasiten varsa, nasıl olsa 20 yıldır $ alıp satarak 100 lerce milyon $ para kazanmışsındır. Hatta kazandığın parayı koyacak yer bulamıyorsundur.

Salı günü yazdığın mesajda Bedava 10TL lik bir mousepad için ne kadar mutlu olduğunu görünce baya başarılı bir ekonomist olduğunada kanaat getirdim.
666.jpg

Son düzenleme:

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Millete akıl vereceğine, milletten para toplayıp alacağına kendin al. Ultra zeki ekonomist olduğun için, millete akıl verebilecek kadar kapasiten varsa, nasıl olsa 20 yıldır $ alıp satarak 100 lerce milyon $ para kazanmışsındır. Hatta kazandığın parayı koyacak yer bulamıyorsundur.

Salı günü yazdığın mesajda Bedava 10TL lik bir mousepad için ne kadar mutlu olduğunu görünce baya başarılı bir ekonomist olduğunada kanaat getirdim.
Alıntıyı görüntüle
1: Ben ekonomistim demedim. Sadece yaptığım analizi ve ülkenin gidişatını konuştum.
2: Ben yıllardır dolar alıp satan birisini bırakın borsaya 3 ay önce girdim.
3: Aşağılık kompleksinizden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama neden benim milletten para topladığımı düşündünüz? Ayrıca bunu nasıl yaptığımı da cazip hayal dünyanızdan çıkartıp gerçekliğe dökerseniz anlaşılabilir olur.

1: Ben ekonomistim demedim. Sadece yaptığım analizi ve ülkenin gidişatını konuştum.
2: Ben yıllardır dolar alıp satan birisini bırakın borsaya 3 ay önce girdim.
3: Aşağılık kompleksinizden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama neden benim milletten para topladığımı düşündünüz? Ayrıca bunu nasıl yaptığımı da cazip hayal dünyanızdan çıkartıp gerçekliğe dökerseniz anlaşılabilir olur.
Okuma anlama yapamayan adam gelmiş hayal uyduruyor.

İceWolf

80+ Silver
Kendi yazdığın şeye kendi kendine AŞŞAĞILIK KOMPLEKSİ yakıştırmışsın. Gençliğine veriyorum normaldir.

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Kendi yazdığın şeye kendi kendine AŞŞAĞILIK KOMPLEKSİ yakıştırmışsın. Gençliğine veriyorum normaldir.
fhabosdfhbsdfhusdf Hayal uydurmaya kendini ispatlama çabana devam et. Bu hayal dünyası ile nereye varıcan acaba.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Dolar düşmüşken alın çocuklar.
Riske girmeden ticaret yapamazsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri