Neler Yeni

Dolar Ne Zaman Düşer?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
uyolar felan diye. Bende yunanistana gittim atinada vs cogu sehrini dolastim. Basima hic boyle bisey gelmedi. Bir insanin dis gorunusunden türk oldug
Şimdi bunu böyle yazmışsın yok türk oldugunu gorunce turkmusun diye soruyolar felan diye. Bende yunanistana gittim atinada vs cogu sehrini dolastim. Basima hic boyle bisey gelmedi. Bir insanin dis gorunusunden türk oldugunu anliyorsa helal olsun. Ya abinin karsilastigi insanlar tuhafmis. Ya da bilmiyorum. Bana oyle bisiy olmadi. 1 tane sapık dayıyla karsilastim o kadar. Herkes gayet misafirperver güleryüzlüydu.
Dostum bütün insanlar aynı değildir . ırkçısıda var iyi niyetliside .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akp ciler gelmiş zaten çoluk çocukda ailesinden bi iktidar ismi duymuş sanıyor ki en iyisi o .

Bu iktidarda neredeyse herkes köpek olmuş kime verirsen ver fazla değişmez ama en berbadı zaten tepemizde.
Söyle bir parti ismi ona verelim oyumuzu ? parti tutmuyorum bu arada sadece soruyorum

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Akp ciler gelmiş zaten çoluk çocukda ailesinden bi iktidar ismi duymuş sanıyor ki en iyisi o .

Bu iktidarda neredeyse herkes köpek olmuş kime verirsen ver fazla değişmez ama en berbadı zaten tepemizde.
Ne ailemden nede başkasından duydum Allah'a şükür gözlerimiz var ne olduğunu görüyoruz o.O2 :kekw: :kekw:

T.P.G.

80+ Titanium
kendin'de diyorsun vergi alınıyor diye dostum bir şey yapamazsın elinden bir şey gelemez eyer vergiyi kesersen ülke batar . ülkemiz zaten vergiler ile ayakta kusura bakma ama sıçmak bile vergi sifonu çektiğinde vergi alınıyor hayatın gerçekleri var yapabileceğimiz bir şey yok
Yurt dışında vergi alınsa da karşılığı veriliyor.
Bizim ülkede o yok, vergiyi ver yoluna bak karın tokluğuna "iş bulursan" çalışırsın. Bu kadar verginin, paranın karşılığı 9 liraya dayanan dolar ve her geçen yıl katlanarak artan vergiler, faturalar olmamalı.

TALHA MURAT

80+ Silver
bakın gençler mantık kurun 2010-2021 e kadar hiçbir şekilde üretim yoktu tarım hariç ve bu şuanki rte 2003-2014 arası başbakandı 2014-2021 den beri bu adam cumhurbaşkanı ve bu dolar ekonomi bitişi zaten 2014 den sonra oldu ik 2016 da dolar 4 e yavaşca çıktı 2018 de yazın 7 tl leri gördü indi dolar şimdi ise geçen yaz 5-6 tl olan kur şimdi 8-9 tl ne değişti gene üretim yok?

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
@Murat Paşa reis kendine gel, gözlerini aç bir bak neler oluyor, benim yaşımdaki insanlar(17) Avrupada hangi ülkeyi gezsem görsem diye planlar yapıyor, biz burada 4300ge'li sistem mi toplasam diye düşünüyorum, yapmayın allah aşkına. Ben Halkbank davasını 17 yaşında bilmek zorunda değilim ama işte öyle bir ülkedeyiz ki istesen de istemezsen de biliyosun.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İktidar değişse de dolar kolay kolay düzelmez. Rezervler eridi. Devletin elinde şirket kalmadı hepsi malum kişilere verildi.

En az 10 yılımız var.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
@Murat Paşa reis kendine gel, gözlerini aç bir bak neler oluyor, benim yaşımdaki insanlar(17) Avrupada hangi ülkeyi gezsem görsem diye planlar yapıyor, biz burada 4300ge'li sistem mi toplasam diye düşünüyorum, yapmayın allah aşkına. Ben Halkbank davasını 17 yaşında bilmek zorunda değilim ama işte öyle bir ülkedeyiz ki istesen de istemezsen de biliyosun.
Herkes biliyor dostum yapacak bir şey yok maalesef

TALHA MURAT

80+ Silver
Dostum bütün insanlar aynı değildir . ırkçısıda var iyi niyetliside .

Söyle bir parti ismi ona verelim oyumuzu ? parti tutmuyorum bu arada sadece soruyorum
Bak meral akşeneri iyi kötü tanırım bi kaç sohbetimiz oldu hanımefendi ve doğruları söyleyen biri ama benim içimde o da cumhurbaşkanı olunca bozacak hissi var.

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Elbet düzelir kardeşim

Elhamdülillah CHP gibi Tecavüzcü değiliz ondan yana sıkıntımız yok :)
Başın belaya girmesin kimse hakkında böyle konuşma dava yersin

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse

Rulep

80+ Gold
dolar düşmesi diye bir şey yok unutun hiç bir şey eskisi gibi olmayacak anca ekonomimiz düzelirse öyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom