Neler Yeni

Dolar Ne Zaman Düşer?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum neden her şeyi İktidarın suçuna atıyorsunuz sanki bundan 50 sene önce çok rahat yaşıyorduk yani kusura bakmayın . ama ben 90ları görmüş bir insanım İstanbulu affedersiniz tabiri caiz ise tezek götürüyordu ve hiç unutmam hastaneye gidecektik yani sağlık ocağı saat gecenin 4 düydü ve sıra vardı ilaç alacaktık paramız yoktu insanlar hastanenin önünde ölüyorlardı ya aslında eskiler bunu zaten biliyorlar dememe gerek yok ama şuan ki yeni nesil maalesef bilmiyor .
Geriye bakan ileriyi görmez yerinde sayar 50 sene öncesi beni alakadar etmez ben günüme geleceğime bakarım.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum neden her şeyi İktidarın suçuna atıyorsunuz sanki bundan 50 sene önce çok rahat yaşıyorduk yani kusura bakmayın . ama ben 90ları görmüş bir insanım İstanbulu affedersiniz tabiri caiz ise tezek götürüyordu ve hiç unutmam hastaneye gidecektik yani sağlık ocağı saat gecenin 4 düydü ve sıra vardı ilaç alacaktık paramız yoktu insanlar hastanenin önünde ölüyorlardı ya aslında eskiler bunu zaten biliyorlar dememe gerek yok ama şuan ki yeni nesil maalesef bilmiyor .
Tüp kuyruğu muhabbetine girmeyin neyin ne olduğunu biliyoruz.

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Bildiğiniz gibi artık maalesef adam akıllı bilgisayar alamıyoruz ve bazılarımız hatta %90 lık bir kesim mağdur oldu size sormak istiyorum bu dolar ne zaman düşer veya bu parçaların fiyatları ne zaman düşer .
RTE gittiğinde.

TALHA MURAT

80+ Silver
Birisi şey yazmış bu ülke en az vergi alan ülke hımm bir dakikanızı alacağım . Vergili fiyatındaki geri kalan para bana geliyor şahsen.
1624088808152.png

Tolgax güneş

80+ Bronze
Bildiğiniz gibi artık maalesef adam akıllı bilgisayar alamıyoruz ve bazılarımız hatta %90 lık bir kesim mağdur oldu size sormak istiyorum bu dolar ne zaman düşer veya bu parçaların fiyatları ne zaman düşer .
Yol yaptı... Kainat lideri koltuğu bırakırsa düzelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi şey yazmış bu ülke en az vergi alan ülke hımm bir dakikanızı alacağım . Vergili fiyatındaki geri kalan para bana geliyor şahsen.
Alıntıyı görüntüle
2 tane reise 😂😂😂😂😂

TALHA MURAT

80+ Silver
Yol yaptı... Kainat lideri koltuğu bırakırsa düzelir.

2 tane reise 😂😂😂😂😂
Bide kredi çek bankaya al ohh senden benden zengin bunlar.

Yediğimiz yemeğin bile vergisi var anasını satayım suyun vergisi var onun vergisi var nereden vergi çıkarabilirim diye uğraşıyor yakında demedi demeyin herşeye oksijen vergisi ekler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom