Neler Yeni

Dolar Sizce Daha da Artar mı ?

Raze8165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Atakan Küçükgökçe
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biliyorsunuz ki "Berat Albayrak geri dönecek !" diye bir çok söylenti duydum etrafta. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ama bu haberleri duyduktan beri dolar ortalama 6.96 seviyelerinden 7.5 seviyelerine yükseldi. Sizce daha da yükselir mi ? Bu süreçte dolara yatırım yapılmalı mı ?

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
Artar tabii ki burası Türkiye.
Yatırım yapılır mı bilmem.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Berat Albayrakla alakalı bir konu değil. Bitcoine talep bir tık azalıp geri dolarla işlemlere başlanıldığı için dolar çıkıyor.

Raze8165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Atakan Küçükgökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Berat Albayrakla alakalı bir konu değil. Bitcoine talep bir tık azalıp geri dolarla işlemlere başlanıldığı için dolar çıkıyor.
Dolar mı değerleniyor yoksa Türk Lirası mı değer kaybediyor :( ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sizin duyumlarınız sol parti taraflı haber kaynaklarının manipülasyanları ( Yanlış yazım biliyorum)
ETH ve BTC son zamanlarda düşüş yaşadı ve insanlar ellerindeki kriptoyu dolara çeviriyor. O yüzden bi yükseliş oldu.
@Recep_Bey Doların 6,3 5,7 seviyelerine düşeceğini düşünüyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Sizin duyumlarınız sol parti taraflı haber kaynaklarının manipülasyanları ( Yanlış yazım biliyorum)
ETH ve BTC son zamanlarda düşüş yaşadı ve insanlar ellerindeki kriptoyu dolara çeviriyor. O yüzden bi yükseliş oldu.
@Recep_Bey Doların 6,3 5,7 seviyelerine düşeceğini düşünüyor.
sizin duyumlarınız da galiba iktidar taraflı haber kaynaklarının manipülasyonları.
1615030318199.png

açıkçası eski bir bakanın adı geçince piyasanın verdiği reaksiyon manipülasyon olamaz. güvensizlikten olur o reaksiyon.
dipnot 1: değer kaybetti dediğiniz btc https://www.tradingview.com/x/DjsN6dCZ/

riquA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Faruk Yılmaz
Şuan da daha yükseklerde olmama sebebi zaten uygulanan faiz. Eğer faizi düşürürlerse doların önünün açık olduğunu biliyorlar durduramazlar. Ya temelli çözüm üretecekler (ihracata önem vermek gibi) ya da faizi yükseltip geçici çözüm üreteceklerdi. Tabikide kolay olanı tercih ettiler :)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
sizin duyumlarınız da galiba iktidar taraflı haber kaynaklarının manipülasyonları.
Alıntıyı görüntüle
açıkçası eski bir bakanın adı geçince piyasanın verdiği reaksiyon manipülasyon olamaz. güvensizlikten olur o reaksiyon.
CNN,Habertürk harici haber okumuyorum desem...

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Top Bottom