Neler Yeni

🔥İndirim Dominos Pizza 20TL İndirim.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Eski tadı yok Dominos'un. Bizim burada 3-4 şubesi var hepsinden yemek söyledim hepsi de berbat. Çiğ hamur , tiksindirici soslar , tam pişmemiş malzemeler , yemeğin her şubeden en az 50 dakika - 120 dakika arasında gelmesi gibi sorunlar var. Geçen genel olarak değerlendirmelere baktım herkes bu durumdan muzdarip. Güzel olan tek şey kağıdın içindeki pizza baharatı.

equinoxx

80+ Bronze
Herkese merhaba. Dominos pizza mobil uygulaması üzerinden hesap açıp ilk siparişleriniz de 20tl indirim uygulanıyor. 20TL'yi geçmesi yeterli ancak min. sipariş tutarını geçmeniz gerekli. Burada min. sipariş tutarı 12tl ve 33tl yemek söyledim 13tl ödüyeceğim. Değerlendirmek isteyen kişiler kullanabilir. Alıntıyı görüntüle
Oldu teşekkürler, 1 büyük boy 1 orta boy pizza 29.99'a geldi :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
bende olmadı ekliyorum sepete indirimiş düşmüyor yeni hesap açtım

equinoxx

80+ Bronze
bende olmadı ekliyorum sepete indirimiş düşmüyor yeni hesap açtım
Uygulamayı arka plandan kapat tekrar giriş yap, keza daha önce üye olduğun numarayla işlem yapıyorsan ondan da olabilir. Ben az önce 2 hesaptan yaptım oldu.

equinoxx

80+ Bronze
nasıl yani anlamadım
Daha önce dominos hesabın var mıydı? Veya şöyle sorayım, yeni açtığın hesaba eklediğin telefon numarası daha önce kullanılıyor muydu?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
f
Daha önce dominos hesabın var mıydı? Veya şöyle sorayım, yeni açtığın hesaba eklediğin telefon numarası daha önce kullanılıyor muydu?
farklı eposta farklı telefon numrası ile hesap açtım bu sefer opera üstünden gene olmadı

equinoxx

80+ Bronze
f

farklı eposta farklı telefon numrası ile hesap açtım bu sefer opera üstünden gene olmadı
''Dominos pizza mobil uygulaması üzerinden hesap açıp ilk siparişleriniz de 20tl indirim uygulanıyor.'' demiş arkadaş.

wake up to reality

80+ Silver
Herkese merhaba. Dominos pizza mobil uygulaması üzerinden hesap açıp ilk siparişleriniz de 20tl indirim uygulanıyor. 20TL'yi geçmesi yeterli ancak min. sipariş tutarını geçmeniz gerekli. Burada min. sipariş tutarı 12tl ve 33tl yemek söyledim 13tl ödüyeceğim. Değerlendirmek isteyen kişiler kullanabilir. Alıntıyı görüntüle
İndirim var mı diye bakayım dedim ama yıllar önce sipariş vermişim ve siparişin fiyatı baya ucuzmuş.
3 orta boy pizza 34.99TL'ymiş.
IMG_20211025_161731.jpg

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
Bana daha yeni geldi kampanya tamda pizza etmiştim ama dominostan değil

Top Bottom