Neler Yeni

Donanim Arşi̇vi̇ Yeni Dizüstü Bilgisayar Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hayri ceylan
Reis aklımızdaki fiyata uygun gelmedi sadece. Emeğine sağlık

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Dezmoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Merih
3060'lı laptopın inceleme videosunda işlemci sıcaklık değeri 80-90'lara GPU sıcaklık değeride 70-80'lerde geziyordu çok kararsız kaldım.

salig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
salih
Abi sen uğraştın emek verdin gene de sağol umarım emeklerin boşa gitmez benimde bütçemi aştı sağlık olsun :))

TheYEA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre Akyazı
Yanlış Bilgilendirme
1 hazirandan beri o fiyata olan ürünleri indirim diye paylaşmış gaming.gen.tr zaten o fiyata karne kampanyası dahilinde satıyordu

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Yanlış Bilgilendirme
Boşu boşuna bekle
İndirimi beğenmeyenler geçen sene 15K olan laptop indirimini beğenmeyip bu sene 25K'ya kovalayan arkadaşlarla ayn, birkaç aya da 35K olsa diye beklersiniz sekmez :D
indirim mi yaptında indirim diyorsun dün aynı fiyattı şimdide aynı

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Boşu boşuna bekle

indirim mi yaptında indirim diyorsun dün aynı fiyattı şimdide aynı
Abisi bizzat fiyatlar benim dememle yapıldı 2 haftadır planlanan bir organizasyon evet kör olunca insan gözüne soksan yine göremez. Defol git bekleme nedir bu fütursuzca yayıncıları köleniz zannetmeniz? 10 lira ver desen canı çıkacak tiplerin 2-3K indirim beğenmemeleri... artık boşu boşuna beklemene gerek kalmadı.

Aynen abisi bak zaten fiyatlar hep aynıymış... bir de profilinde falan bize artistleniyor.

1.jpg

2.jpg

Son düzenleme:

AliTokur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Tokur
Ben 3050 Ti versiyonunu aldım. Fiyatı gayet uygun, hele de dolar 21.25 iken. Bundan birkaç gün sonra muhtemelen 20k üstüne çıkar

GHOSTON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut T.
Abisi bizzat fiyatlar benim dememle yapıldı 2 haftadır planlanan bir organizasyon evet kör olunca insan gözüne soksan yine göremez. Defol git bekleme nedir bu fütursuzca yayıncıları köleniz zannetmeniz? 10 lira ver desen canı çıkacak tiplerin 2-3K indirim beğenmemeleri... artık boşu boşuna beklemene gerek kalmadı.

Aynen abisi bak zaten fiyatlar hep aynıymış... bir de profilinde falan bize artistleniyor.
1685984483949.png

10 gün önceki fiyatı işte, 2 hafta önceden planladık diyorsunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom