Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Dcden arklar işte slkmsn bu alınır mi Panele bak vb dedi moral dip
şöyle söylim IPS>VA>TN moralini yükseltmen için de forumlarda G24F-2'yi araştırabilirsin ve bu monitör SS IPS birisi SS IPS'nin IPS panelden daha hızlı olduğunu söylemişti.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Ürün alan herkese hayırlı olsun, 1700 Logitech g pro klavyeye verilir mi acaba? Normalde osu için 1300 civarına 2. el hyperx alloy origins core bakıyorum da 0 ürün ne alabilirim diye bakıyorum.
alloy origins core öneririm osu da çok farkediyor hyperx in kendi switchleri aşırı hızlı be kaliteli bizzat kullandım ben de osu oyuncusuyum baya farkettirdi kalitesini başka sorun olursa sormaktan çekinme g pro yerine hyperx öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dcden arklar işte slkmsn bu alınır mi Panele bak vb dedi moral dip
aldığın monitör 10 numara kaliteli bir monitör sanırım arkadaşların biraz kıskanmış internetten de araştırabilirsin ss ips normal ios den daha hızlı ve kaliteli panel şimdiden hayırlı olsun arkadaşlarının dediğine de bakma 10 numara monitör

Ephy361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Efe Kavak
alloy origins core öneririm osu da çok farkediyor hyperx in kendi switchleri aşırı hızlı be kaliteli bizzat kullandım ben de osu oyuncusuyum baya farkettirdi kalitesini başka sorun olursa sormaktan çekinme g pro yerine hyperx öneririm
Cevabın için teşekkürler hocam, çoğu top player zaten ya wooting ya da alloy origins kullanıyor da klavyeden herhangi bir spring sesi veya ping sesi geliyor mu acaba? Durgod k320 almıştım da aşırı ping sesinden dolayı salmıştım.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Arkadaşlar 140mm rgb fanlarda indirim gören var mı?

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

gendry00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Öğdem
M2 Ssd yi almaya çalışırken site baya kötü durumdaydı. Bir şekilde aldım, karttan da para çekildi ancak siparişlerim kısmında gözükmüyor. Mail falan attım, bakalım ne olacak.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
M2 Ssd yi almaya çalışırken site baya kötü durumdaydı. Bir şekilde aldım, karttan da para çekildi ancak siparişlerim kısmında gözükmüyor. Mail falan attım, bakalım ne olacak.
Hocam ben de aynı sıkıntıyı yaşadım . Bir arkadaşım çalışıyor kendisine söyledim yarın düşeceğini söyledi. Yarın kontrol edersiniz hala düşmemişse müşteri temsilcisini ararsınız kampanya zamanı böyle durumlar çok oluyormuş.

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Emre Şimşek
monitör bakanlar bunuda değerlendirebilir.
bende GN650B modeli var pivot özelliği olan model
sadece bundan pivot özelliği ve öne arkaya eğme özelliği yok

bu monitor IPS ve gerçek 1 ms yani 1 ms GtG.

bende de 650 modeli var ips isteyen gözü kapalı alabilir görüntü kalitesi harika

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• DonanımFikir
    Hatay’ın ana vatana katılmasının 85. yıl dönümü

Forum istatistikleri

Konular
951,153
Üyeler
149,851
Son üye
Kyzuko