Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Donanım Arşivi Ayın Ürünleri🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Beklentimin altında kaldı vs deseler neyse çöp vs diyenler saçmalamış.
Eve geçiyorum hepsini başlayacağım 10 ürün var 49₺ ye mouse var 200e klavye var yapılan yoruma bak bunlar toxic

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Ahmet Acuner
Arkadaşlar ''Koruyorsun'' falan diyebilirsiniz ama bu adam bunu yapmak zorunda değildi. Ayın ürünleri gelsin diye konu açıyorsunuz. Sonra yakışmadı, hayal kırıklığı falan diyorsunuz. Bence size yakışmadı.
Kesinlikle katılıyorum. Fakat insanların hayal kırıklığı demesinin sebebi dünkü instagram storysiydi. İnsanlar çok yükseldi.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Arkadaşlar ''Koruyorsun'' falan diyebilirsiniz ama bu adam bunu yapmak zorunda değildi. Ayın ürünleri gelsin diye konu açıyorsunuz. Sonra yakışmadı, hayal kırıklığı falan diyorsunuz. Bence size yakışmadı.
Zaten zorunda değil. Kendi isteği ile yapıyor, takipçilerine güzel şeyler sunmak istiyor. Bunlar güzel şeyler de insanlar yine de beğenmediklerini ifade etme hakkına sahipler. İyi iş yaptığında iyi denir, kötü iş yaptığında kötü denir. Tabii ki eğer yakışıksız sözler sarf edenler varsa onları ayrı tutmak gerek.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Beklentimin altında kaldı vs deseler neyse çöp vs diyenler saçmalamış.
Aynen öyle kimse beğenmek zorunda değil ama bu tarz cümle kurması gerekmiyor yani. Bak bende 2 ürün beğendim ve söyledim AGM700 ve GK200S fiyatları gayet iyi. Ayın ürünlerinde zaten genelde 1 2 tane çok iyi indirim oluyor diğerleri yine piyasanın altına satılıyordu.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
200 liralik klavyede güzel indirim var 50 liralık mousede gayet iyi duruyor. bence sorun indirim olan ürünlerin iyi olmaması mesela gk500'e sorunlu diyorlar. insanlar razer, logitech gibi markaların ürünlerinde indirim bekliyordu giriş seviyesi ekipmanlarda indirim olması benide üzdü biraz. belki g pro gibi bir mouse veya huntsman mini gibi klavye gelirse alırım diyordum

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
yemin ediyorum yazıp yazıp siliyorum twitterdan iktidara ettiğim küfürlerden dolayi birsürü dosyam var beni çıldırtmayın :D adamın bir ton ekmeğini yediniz yapmayın :)

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir
Valla 200 tl bedava garantisi varsa bozup bozup gönderirsiniz

Ekler

• 0D2DAB45-BFEB-4F5E-8701-841B9E46C270.jpeg
    0D2DAB45-BFEB-4F5E-8701-841B9E46C270.jpeg
    319.4 KB · Hit: 126

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
200 TL piyasada klavye yok arkadaşlar. Herkesi memnun etmek zordur. Eldeki imkanlarla bu indirimler olmuş evet çok beğenmemişsiniz olsun hiç yoktan şuan klavyeye ihtiyacı olan birisi klavye alabildi. Bütçesi olmayan 100 TL ye mouse alabildi. Öyle düşünün az şükredin..
Başlıkta ürün segmenti bildirilmeliydi herkes üst segment ürünlerde sağlam indirim olacak sanıyordu bu ürünlerin fiyatına baktım çoğu yerlere göre iyi bu bütçede ürün almak isteyenler için çok iyi ona lafımız yok

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Eve geçiyorum hepsini başlayacağım 10 ürün var 49₺ ye mouse var 200e klavye var yapılan yoruma bak bunlar toxic
indiirmler güzel ama mekanik klavye yorumları baya kötü videosunu yapmak bence riskli insanlar güvenip alıyor sonuçta kronik sorunlu ürün olursa insanlar mağdur olacak

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
199 TL'ye klavye mi var güzel indirim olmuş

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Abi magzada 30 lira olan mouse i 50 liraya satıp ayın indirmi yok şöyle Fırsat böyle fırsat diye lanse ediyorlar bunu dile getirince kötü bizmi oluyoruz

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,356
İsim
Berkay BABUCCU
Başlıkta ürün segmenti bildirilmeliydi herkes üst segment ürünlerde sağlam indirim olacak sanıyordu bu ürünlerin fiyatına baktım çoğu yerlere göre iyi bu bütçede ürün almak isteyenler için çok iyi ona lafımız yok
bende onu demek istiyorum kalite arayanlar mutsuz ama bütçesi olmayanlar için veli nimet valla. Öyle düşünelim diğer aylarda daha güzelleri gelir inş :)

Top Bottom