Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum 2020 Tarihli Uyarıların Affı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
MERT YILDIZ
Instagram
mertyildizvip
1 adet 2020 tarihli uyarım var başlıktan ötürü foruma yeni katılmıştım teşekkürler şimdiden

HoYeon Jung

80+ Gold
Foruma ilk girdiğim zamanlar cahilce hatalar (Birden fazla konu gibi..) yapmıştım. Bakarsanız mutlu olurum.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Herkese merhaba. Mâlum yeni bir yıla giriyoruz, herkese şimdiden mutlu bir yıl diliyorum. Geçtiğimiz sefer yaptığımız uyarı affını bir kademe daha ileriye taşıyıp SADECE 2020 YILINDA aldığınız BAZI uyarıların affını yapacağız bu sefer.

Bu af SADECE 2020 yılı içerisinde alınan uyarı puanları içindir. Uyarılar silinmeyecektir, süresi dolmuş olarak işaretlenip etkisiz hale çevirilecektir. Ben ve diğer moderatör arkadaşların incelemesi sonucunda bir karar verilecektir, her uyarının silinmeyeceğimi bilmeniz gerekmektedir.

Lütfen başvuruyu SADECE bu gönderi altından yapınız ve konunun dışına çıkacak mesajlar atmayınız. Uyarı affedilirse zaten bildirimi size otomatik olarak yapılacaktır.
2020 tarihli 2 tane uyarım var, bakabilir misiniz?
Teşekkürler şimdiden.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Yanlış kategori yüzünden uyarım var kaldırırsanız sevinirim.

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
benimkine de bakablir misiniz

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
5 tane falan da bende var, bi bakın silebileceğiniz şeylerse silin.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
Merhabalar foruma ilk girdiğim zaman kurallara pek hakim değildim uyarı aldım birkaç konuda affedilir ise sevinirim

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Benim uyarılarıma da bakarmisiniz ?

kyagizzz

80+ Bronze
Herkese merhaba. Mâlum yeni bir yıla giriyoruz, herkese şimdiden mutlu bir yıl diliyorum. Geçtiğimiz sefer yaptığımız uyarı affını bir kademe daha ileriye taşıyıp SADECE 2020 YILINDA aldığınız BAZI uyarıların affını yapacağız bu sefer.

Bu af SADECE 2020 yılı içerisinde alınan uyarı puanları içindir. Uyarılar silinmeyecektir, süresi dolmuş olarak işaretlenip etkisiz hale çevirilecektir. Ben ve diğer moderatör arkadaşların incelemesi sonucunda bir karar verilecektir, her uyarının silinmeyeceğimi bilmeniz gerekmektedir.

Lütfen başvuruyu SADECE bu gönderi altından yapınız ve konunun dışına çıkacak mesajlar atmayınız. Uyarı affedilirse zaten bildirimi size otomatik olarak yapılacaktır.
Hocam vukuatım çok ama silinmeye uygun uyarım varsa silerseniz çok sevinirim çıkardığım sorunlar için tekrar özür dilerim 2022 de daha dikkatli olacağım.

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
adidas arkadaşımızın banı kalksın artık. grubun eğlence kaynağı idi. hem ekonomimiz iyi ki.
Bayern'den selamlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom