Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Eski Uyarıların Affı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BIGGZ

80+ Bronze
// Alakasız olacak ama

Kaç uyarım olduğuna nerden bakabilirim?

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
(eski uyarı değil ama)Benim yanlış kategoriden bir uyarım var ama silinse de olur silinmese de

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Benim uyarımlarıma bakabililirmisiniz? 2 uyarım var

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum tekrardan. Bu bayram günlerinin de gelmesiyle birlikte sizlerin hoşuna gidecek ufak bir uyarı affı yapmaya karar verdik. Donanım Arşivi Forum'un resmi açılış tarihi olan 23 Mart 2020 tarihinden, 23 Haziran 2020 tarihine kadar olan BAZI uyarılar süreliye çevirilip etkisiz duruma getirilecektir. Tabii ki bu o tarihlerdeki bütün uyarılarınızı için geçerli değildir. Ağır uyarılara müdahale edilmeyecektir. Nispeten daha basit, hafif olan uyarılarda söylenen işlem yapılacaktır.

Bu tabii ki başvurunuz üzerine yapılacak, başvurular SADECE bu gönderi üzerinden yapılacaktır. O uyarınızın kaldırılacağının garantisi yoktur, değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Başvurular bayram sonuna kadar geçerlidir, ilerleyen tarihlerdeki başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden lütfen neden uyarılarım duruyor gibi sorular sormayınız, eğer uygun görüldüyse uyarınızın söylendiği gibi süresinin dolduğunu göreceksiniz.

LÜTFEN GÖNDERİ ALTINDA KONU DIŞI BİR YORUMDA BULUNMAYINIZ, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Sanırım hazirandan sonrasına bakmıyorsunuz eğer öyleyse çok şanssızım katılım tarihim 2 ekim 2020 ilk 1 2 ay doğru düzgün kuralları falan bilmiyordum , yazılan mesajın düzenlenebildiğini bile kaç ay sonra öğrendim (evet forum kurallarını doğru düzgün okumadım.).Lakin yinede 4 uyarım var ve hepside hafif uyarılar 2 si çoklukonu,spam diğer ikiside uygunsuz konu başlığı (3 tane uyarı puanı gözüküyor onu anlamadım) dikkat ederseniz aldığım 4 uyarıda katıldıktan sonra 1 2 ay içerisinde , 2021 de tek bir uyarım bile bulunmuyor.Sadece şansımı denemek istedim silinirse sevinirim.

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Benim uyarılarıma da bakabilirseniz sevinirim hocam. İyi bayramlar

Úrsula Corberó

80+ Bronze
Bana forumda daha sakin olun diye uyarı geldi sadece 1 adet uyarım var .d

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
16 Haziran 2020'de yanlış bilgilendirmeden dolayı yediğim bir uyarı var.
Hatırladığım kadarıyla anakart ile ilgiliydi:)

Bize sunmuş olduğunuz uyarı affına başvurmak istiyorum.

Teşekkürler,iyi bayramlar dilerim:)

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
@Mehmet Yılmaz Tarihi tutmuyor ama 2020 Kasım'dan bir adet yanlış bilgilendirme uyarım var. HDMI ile 144 Hz alınmasıyla alakalı basit bir detayı bilmiyordum ve öğrendim. Bence kalıcı bir uyarı olmasına gerek yok, 8000 mesajımdaki tek uyarım da bu zaten. Şimdiden teşekkür ederim.

Aware

80+ Silver

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ROG-RAMBO banlı olduğu için onun yerine ben yazıyorum.
ROG-RAMBO uyarılarının af olmasını istiyor. (Tabi yediği uyarılardan biri söylenilen tarihe uyuyorsa..)
Bir bakın onun uyarılarına.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom